Skocz do zawartości

Incom T-65 X-wing - Dywizjon 303


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Po roku czas kończyć ten rozwlekły projekt Oto fotki gotowego polskiego X-winga Ten szczególny egzemplarz X-winga brał udział w zniszczeniu okrętu "Testamentvollstrecker" oraz statku-bazy "Todesstern" *

 

DSCN0399.jpg

DSCN0401.jpg

DSCN0400.jpg

DSCN0415.jpg

DSCN0416.jpg

DSCN0413.jpg

DSCN0411.jpg

DSCN0410.jpg

DSCN0409.jpg

DSCN0408.jpg

DSCN0407.jpg

DSCN0406.jpg

DSCN0404.jpg

DSCN0403.jpg

DSCN0402.jpg

DSCN0417.jpg

 

Użyłem modelu X-a w skali ~1:43 firmy MPC/ERTL oraz kalek do Spitfire w skali 1:32. Model był robiony czysto relaksacyjnie ale muszę przyznać żę sprawił mi niezłą radochę

A teraz możecie się wyżywać

 

*Przetłumaczcie "Egzekutor" i "Gwiazda Śmierci na niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić to się bawić, jak S/F to S/F

 

Brawa za pomysł i męski uścisk dłoni za wykonanie. Doczepić się raczej nie ma czego, oprócz może drobnego zapylenia oszklenia, które pewnie dałoby się usunąć szmatką.

Myślę, że fajnie by było gdybyś dodał mu trochę obić lakieru, a całość potraktował bezbarwnym matem. Byłby jeszcze bardziej "bojowy" choć już teraz wygląda świetnie.

 

Teraz czekam na mojego ulubionego Y-wing'a w Twoim wykonaniu. Mam nadzieję, że się o takiego pokusisz

 

Gratuluję i pozdrawiam!

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na mojego ulubionego Y-wing'a w Twoim wykonaniu. Mam nadzieję, że się o takiego pokusisz Kornik

 

W malowaniu polskich moskitów lub wellingtonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić to się bawić, jak S/F to S/F

Brawa za pomysł i męski uścisk dłoni za wykonanie. Doczepić się raczej nie ma czego, oprócz może drobnego zapylenia oszklenia, które pewnie dałoby się usunąć szmatką.

Myślę, że fajnie by było gdybyś dodał mu trochę obić lakieru, a całość potraktował bezbarwnym matem. Byłby jeszcze bardziej "bojowy" choć już teraz wygląda świetnie.

Teraz czekam na mojego ulubionego Y-wing'a w Twoim wykonaniu. Mam nadzieję, że się o takiego pokusisz

Gratuluję i pozdrawiam!

Kornik

 

Zapylenie jest od wewnętrznej strony ale mnie też razi więc chyba usunę

Obić raczej nie będzie a co do matu mam mieszane uczucia, ale decyzje jeszcze zapadną

Co do Y-winga to nie wiem, teraz męczę moje maleństwo ORP DZIEŃ SĄDU ...ale zamiast Y-winga myślałem raczej o niemieckim ZIM-jäger (Zwiling Ion Motor jäger - wiadomo o co chodzi:))

 

 

Teraz czekam na mojego ulubionego Y-wing'a w Twoim wykonaniu. Mam nadzieję, że się o takiego pokusisz Kornik

W malowaniu polskich moskitów lub wellingtonów

 

prędzej w malowaniu Mosquito , Wellington to byłoby coś rozmiaru Millenium Falcona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełnego szczęścia brakuje mi małych niesymetrycznie rozmieszczonych szachownic na górnych powierzchniach zamiast takich wielkich. Dla mnie bomba! Gratuluję.

 

Dzięki Nie rozważałem małych niesymetrycznych szachownic , faktycznie byłoby lepiej. Już trudno.

 

Millenium Falcon to raczej Dakota

 

W sumie racja...Wellington...hmmm...może Outrider?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc i ja się wypowiem ;)

Niestety sama idea połaczenia Xa z polskimi siłami zbrojnymi mi nie przypadła do gustu. Chyba już jestem zbytnio skrzywiony i uważam, że X-wing to X-wing i takim powinien zostać.

EDIT: Może w malowaniu pustynnym byłby ciekawszy.

Ale to Sci-fi i Twój model więc więcej się tego nie będę czepiał ;)

 

Ogólnie jak kolega napisał model bym zmatowił. dodał odpryski

Jak dla mnie szachownice są za duże na skrzydłach. Druciki na działkach są krzywo ;)

Wnętrza płatów pomalowałbym jednak na ciemno a nie na kolory. Chyba lepiej by model wyglądał.

Kokpit za to wyszedł fajnie. Normalnie jak ze Spita ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.