Skocz do zawartości

[STANDARD] RWD-5 ZTS Plastyk


Gadas_75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej galerii.

No… model ukończony, chociaż nie taki efekt końcowy był zamierzony i na pewno zaraz posypią się na mnie gromy za oszklenie , ale mam nadzieję, że mimo wszystko nie będziecie dla mnie zbyt surowi.

W każdym razie, mimo wszystko, była to dla mnie miła wycieczka do „szczenięcych” lat.

Dziękuję koledzy za wsparcie i doping, a ja obiecuję Wam, że najpóźniej na następny konkurs będzie erwudziak z oszkleniem jak należy.

 

Link do warsztatu: viewtopic.php?f=172&t=30602&start=0

 

I galeria:

 

img2094rr.jpg

img2095tb.jpg

img2096ft.jpg

img2097i.jpg

img2098s.jpg

img2099wc.jpg

img2100a.jpg

img2101c.jpg

img2093qm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem się na tych modelach W każdym kiosku, składnicy harcerskiej, zabawkowym można było je kupić. Pamiętam, że jak dostałem kieszonkowe to stać mnie było na zakup tej zabawki w kiosku Miałem ich na półce chyba ze 20-30 sztuk w różnych barwach. Malowałem wtedy plakatówkami :P Niestety zostało ich zero sztuk :( Teraz po latach mam ten zestaw w szafie - czeka na sklejenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że szyby czarne bo reszta jest całkiem do rzeczy. Sympatyczna miniaturka, słynnego pierwowzoru

No, może jeszcze ten styropian jako podstawa i tło to nienajszczęśliwszy wybór.

 

To nie styropian! To zimowa sceneria pod tytułem "RWD na Antarktydzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie styropian! To zimowa sceneria pod tytułem "RWD na Antarktydzie"

 

No to jest już jawne łamane regulaminu bo przecież zdjęcia w galerii powinny być na jednolitym tle beż żadnych podstawek

 

Model naprawdę ładnie się prezentuje szkoda tylko tego oszklenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oszklenie to jedno, a nierówności w przejściu kolorów na kadłubie to drugie. Wydech przydałoby się pokryć bezbarwnym matem. Poza tym Twój RWD wygląda całkiem dobre wrażenie. To piękny samolocik i szkoda, że tak mało modeli tej maszyny pojawia się na forum.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oszklenie to jedno, a nierówności w przejściu kolorów na kadłubie to drugie. Wydech przydałoby się pokryć bezbarwnym matem. Poza tym Twój RWD wygląda całkiem dobre wrażenie. To piękny samolocik i szkoda, że tak mało modeli tej maszyny pojawia się na forum.

 

Pozdrawiam

Kornik

 

Też o tym myślałem. Z krzywikiem dałoby radę to zrobić poprawnie.

 

Model i tak wygląda nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.