Skocz do zawartości

Ogłoszenie wyników


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

Minęły już ostatnie godziny głosowania i znamy zwycięzców! Chciałem złożyć Wam gratulacje, bo dokonaliście niemożliwego ;) Stworzyliście świetne modele z klocków plastiku. Każdy z Was napracował się niesamowicie i widać tego efekty. Oczywiście wyrazy uznania należą się także tym, którzy nie załapali się na podium. Każdy widział jaki był ścisk w czołówce i pewnie wielu z Nas zastanawia się, dlaczego wygrał ten model, a nie inny. Dziękuję wszystkim uczestnikom, nie tylko zwycięzcom, za stworzenie tego konkursu. Za wasz udział, rywalizację do ostatniej chwili i świetną atmosferę przyjacielskiego współzawodnictwa.

 

Chciałbym też podziękować sponsorom nagród. Są to fimry: Mojehobby, Martola, Crusader i Hobby. Dzięki nim możemy przekazać:

 


  •  
  • Fallstartowi z modelem Gloster Javelin F (AW) Mk 9 za zajęcie III miejsca w klasie Standard - bon na 100zł do wykorzystania w sklepie Martola
     
  • Turo z modelem Su-20R z 7plbr Powidz za zajęcie II miejsca w klasie Standard - bon na 200zł do wykorzystania w sklepie Crusader
     
  • awiatikowi z modelem Aichi D3-A1 Val za zajęcie I miejsca w klasie Standard - bon na 350zł do wykorzystania w sklepie Martola i stały rabat 5% w Crusaderze
     
  • Robertowi Ostrowskiemu z modelem MiG 21 R nr/b 1311,1 esk.32 plrt Sochaczew za zajęcie III miejsca w klasie Open - bon na 150zł do wykorzystania w sklepie Crusader
     
  • Rafalik z modelem TS-11 Iskra 2001, Głowa Orła za zajęcie II miejsca w klasie Open- bon na 300zł do wykorzystania w sklepie HOBBY
     
  • Ipkinssowi z modelem PZL-37 Łoś za zajęcie I miejsca w klasie Open - bon na 450zł do wykorzystania w sklepie Moje Hobby i stały rabat 5% w Crusaderze

 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję wszystkim, jak i dziękuję za oddane głosy! Konkurs był fantastyczny i czekam na kolejne edycje.

 

Odpowiadając na powyższe pytanie: nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom, jak również organizatorom.

Wszystkie modele były bardzo ładne, ale tych kilka było najlepszych.

Bardzo fajny konkurs. Obiecuję, że w drugiej edycji skończę model, tutaj poległem na kalkach. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim serdecznie gratuluję - mam nadzieję że końcem roku otworzymy kolejną edeycję konkursu- wezmę wszystkie uwagi pod rowagę - pozdawiam wszystkich uczestników

 

z osobna chciałbym podziękować kornikowi za komentowanie wszystkich warsztatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom i zwyciężonym powstało kilka naprawdę ciekawych modeli z zestawów wyjściowych nieciekawych, a w kilku przypadkach wręcz złych. Brawa dla organizatorów za pomysł i prowadzenie(stanowczość i jednoznaczność decyzji)

Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przede wszystkim chciałem podziękować za oddane na mój model głosy! Bardzo mi miło, że Łoś zyskał Wasze uznanie (mimo mankamentów, które koledzy skrupulatnie wychwycili). Był to dla mnie bardzo pożyteczny warsztat.

 

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom stworzenia ciekawych modeli z dość słabych zestawów. Czasem trudno uwierzyć w nazwę producenta w nagłówku.

 

Konkurs okazał się świetną zabawą prowadzoną w miłej atmosferze, a dodatkowy ukłon należy się organizatorom za ogarnięcie i sprawne prowadzenie zabawy

 

Jeszcze raz dziękuję i już nie mogę się doczekać kolejnej edycji modelworkowego konkursu!

 

Na zdrowie

 

Pozdrawiam

 

Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję tym wszystkim, którym moje modele się spodobały na tyle, aby oddać na nie swoje głosy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony - po raz pierwszy udało mi się zdobyć miejsce "na pudle" z moim modelem. Przyznam się szczerze, że obserwując konkurencję po pierwsze nie robiłem sobie zbyt dużych nadziei a po drugie dopingowało mnie to do pracy nad moim modelem.

Gratuluję i dziękuję wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim podziękowania i gratulacje należą się organizatorom, za fantastyczną atmosferę.

JESZCZE RAZ DUŻE BRAWA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlachetni! Zaszczytem było potykać się z Wami na polu modelarstwa. Ten konkurs był w zasadzie miom pierwszym konkursem modelarskim. Nabyte doświadczenia zaowocują przy kolejnych modelach a nawiązane przyjaźnie pozostaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozwolę sobie na delikatne pochwalenie się swoim zamówieniem w ramach wygranego bonu na zakupy w sklepie "hobby.szeroka5.pl".

 

zam1769-00.JPG

 

Kontakt ze sklepem okazał się bardzo dobry a podejście do klienta profesjonalne, co jeszcze bardziej pozwala cieszyć się wygraną.

Także polecam sklep wszelkim zainteresowanym, a osobom, które oddały głos na mój model jeszcze raz dziękuję.

 

Pozdrawiam,

Rafalik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałych laureatów zachęcam również do zdrobienia podobnych fotek z nagrodami - czekamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałych laureatów zachęcam również do zdrobienia podobnych fotek z nagrodami - czekamy:)

Witam

Właśnie złożyłem zamówienie w Martoli i jak paczuszka dojdzie to na pewno się pochwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.