Skocz do zawartości

[MJZ]Trofeum Dywizjonu 303


fiedotow

Rekomendowane odpowiedzi

viewtopic.php?f=180&t=35809

Tak, tak... To koniec zmagań...

Oczywiście zgodnie z regulaminem zdjęcie na którym się wzorowałem. Jak wyszło - wiecie.

100108012583x377.jpg

 

A to w mojej wersji

imgp4449kopiaretro.jpg

 

I w kolorze

imgp4449kopia.jpg

 

Tak wygląda w całości bez fotografa...

imgp44481024x683.jpg

 

... i z fotografem.

imgp44521024x683.jpg

 

I troszkę pozostałych (nie najlepszych) ujęć...

imgp44531024x683.jpg

imgp44561024x683.jpg

I to by było na tyle... Projekt rozpoczęty 6 grudnia 2012 roku a zakończony 6 kwietnia 2013 o godzinie 9:40.

Z poważaniem

"Aleksandr Fiedotow" czyli ja - Bogdan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, dzięki Twojej pracy znana fotografia nabrała zupełnie innego wymiaru.

Takiego bardziej realnego.

Wielkie brawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij gratulację również i od mojej skromnej osoby. Bardzo mi się podoba - przyznam szczerze, że z początku myślałem że przesadziłeś z wyborem zdjęcia pod względem ilości i zróżnicowania elementów ale podołałeś zarówno małej architekturze jak i figurkom - gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Szlachetni za miłe słowa. Cieszę się, że moja praca przypadła Wam do gustu...

Jak napisał Tomek: przyznam szczerze, że z początku myślałem że przesadziłeś z wyborem zdjęcia pod względem ilości i zróżnicowania elementów... miałem chwile zwątpienia... Czy dam radę z nowymi dla mnie technikami? Czy może jeszcze zmienić projekt?

Ale dzięki Waszej pomocy dotarłem szczęśliwie do końca. Nauczyłem się sporo, ale jeszcze mało. W planach kolejna diorama... Jeszcze nie zdradzę tematu

Póki co kilka zdjęć z rodzinnego albumu

imgp4472666x421retro.jpg

 

imgp44731003x632retro.jpg

 

imgp4476947x576retro.jpg

 

imgp4478761x500retro.jpg

imgp4480749x477retro.jpg

 

Jeszcze raz dziękuję za wyrazy uznania. Bardzo to miłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skali makro duże brawa za temat i wytrwałość. w skali mikro niestety malowanie figurek powinno wskazywać kierunek dalszego rozwoju. w każdym razie zaglądałem często i oglądam efekt finalny z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję bardzo fajnej dioramy, rzuciłeś się na głęboką wodę, ale się jakoś wybroniłeś - brawo!

Jeżeli możesz przestawiać figurantów, to ja bym prosił o porozstawianie ich jeszcze bardziej wzorując się na fotce, ciekawi mnie na ile da się przybliżyć Twoje zdjęcie do oryginału. Z góry dziękuję i zaznaczam, że nie będę wnosił pretensji jeżeli taki zabieg nie będzie możliwy do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę brawa za całą prace!

Samolot piękny, a i z figurkami niezła walka.

Mimo paru wad statystów jestem przekonany że następnym razem przy takiej zabawie wyjdą ci dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zobowiązany jako uczestnik do oceny pracy kolegi -model super ,profesjonalizm , figurki jak na tak dużą skalę dobrze ale....i mała uwaga nie złośliwa opony samolotu są zawsze troch płaski w styczności z gruntem reszta OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Się pochwalę

 

II Bałtycki Festiwal Modelarski Koszalin' 2013

Wyróżnienie - Kategoria Dioramy

imgp5284f.jpg

imgp5288.jpg

imgp5309q.jpg

 

Nagroda poświęcona lotnikom - jeńcom Stalagu Luft IV w Podborsku za najlepszy model samolotu alianckiego.

imgp5294u.jpg

imgp5299.jpg

imgp5311p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Fiedotow napiszę, że jako członek Bałtyckiego Stowarzyszenia Miłośników Historii "Perun" (bo to Stowarzyszenie stara się upamiętnić jeńców ze Stalagu Luft IV i dlatego na festiwalu modelarskim była wystawa poświęcona Stalagowi) to "Perun" tę nagrodę postanowił przydzielić w sumie nie za sam samolot ale za pracę jako całość - jest na niej zarówno samolot i piloci. Więc doskonale nam to się wpisywało w ideę tej nagrody.

 

No i przy tym diorama jest bardzo fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.