Teraz jest Wt sty 16 2018, 13:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

REGULAMIN FORUM

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 604 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Polska grupa modelarska w UK
PostNapisane: So lis 18 2017, 19:57 

Szanowni!
Jest taka sytuacja: za kilka miesięcy najprawdopodobniej wyprowadzę się z Wyspy na całkiem inny Kontynent. W związku z czym, z głębokim żalem, jestem zmuszony upłynnić moją kolekcję pudełek (oczywiście z zawartością). Zebrało się tego ponad 30 sztuk nieruszonych, kilka kolejnych ledwie dotkniętych i kilka w różnych stopniach zaawansowania (ulubieńców zabieram ze sobą). Wszystkiego po trochu; pojazdy, letadła i łódki. Do tego całkiem niezła przygarść przeróżnych dodatków.
Szczegółową listę mogę zamieścić w tygodniu, bo do wtorku jestem okrutnie zarobiony. Oczywiście , jeśli będą zainteresowani :)
Z warsztatu też będzie sporo do opchnięcia, przede wszystkim kompresor. Polecam również zaginarkę made by Grzesiek W. (największy model - prawie nieużywana). Mojego Infinity raczej nie sprzedam, no chyba, że ktoś zaproponuje rozsądną cenę. Nie ukrywam, że liczy się dla mnie każdy ekstra grosz.
Aha, mam też kilka ciekawych (oraz kilkadziesiąt nieciekawych :p) książek, na przykład:

Obrazek
Strasznie grubaśna, stan jak nówka. Osobiście przytachałem z Polski, zajęła mi z 1/3 walizki kabinowej. Naprawdę będę płakał, jak będę sprzedawał :rzempoli:
Zainteresowanych proszę o krótki sygnał. Czuwaj!

Tytuł: Polska grupa modelarska w UK
PostNapisane: Cz lis 23 2017, 12:14 

Witam , oddam moją dane . Troszkę rozgrzebana , brak instrukcji , komplet blach eduarda . Oraz kompresor na części . Za 10 funtów sprzedam lupa + lampka ( żarówka w lupie nie działa , brak żarówki w lampce) . Biurko 140x65 wysokość 73 , 10 funtów . Odbiór osobisty w Wolverhampton Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PostNapisane: Śr lis 29 2017, 22:03 

Zainteresowany jestem zwłokami kompresora...poszła wiadomość :)

PostNapisane: Pn sty 08 2018, 13:54 

Witam,
W weekend 10-11 lutego w Tank Museum, Bovington, Dorset, odbedzie sie cykliczna impreza South West Model Show. Beda wystawiac sie kluby modelarskie, sprzedawcy plus oczywiscie bedzie mozna zwiedzac muzeum. Obowiazuje normalna wejsciowka, £13 kupiona przez internet lub na miejscu £14. Bylem w zeszlym roku i bylo fajnie. Polecam :-)
http://tankmuseum.org/whats-on/events/bovevt64074

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 604 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41

REGULAMIN FORUM