Skocz do zawartości

Spotkania modelarskie w Bielsku-Białej


ganjavir

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy byłem dzisiaj jedynym Bielskim sklepie modelarskim i dowiedziałem się o cotygodniowych warsztatach modelarskich. Ja się chętnie wybiorę żeby poszerzyć grono miejscowych dostojników. Większa impreza w dorosłym gronie zaplanowana jest na 17 maja. Dobra okazja do poznania się na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Będąc ostatnio w tym sklepie, trafiłem na te warsztaty. W 100% były tam dzieci w przedziale wiekowym 6-15/16 lat. Dla starszych i bardziej zaawansowanych modelarzy pewnie szału tam nie będzie... A 17 V co będzie, jeśli można zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! I to że są tam dzieci jest ważne. Pomyślmy o tym że my też możemy coś je nauczyć. Ja zbieram straganik, jakieś blaszki i będę tam coś dłubał. A nóż widelec kogoś czegoś nauczę. A 17 nie wiem. Rozmawiałem z p. Grzegorzem ale to raczej będzie takie spotkanie integracyjno- rozwojowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc ostatnio w tym sklepie, trafiłem na te warsztaty. W 100% były tam dzieci w przedziale wiekowym 6-15/16 lat. Dla starszych i bardziej zaawansowanych modelarzy pewnie szału tam nie będzie... A 17 V co będzie, jeśli można zapytać?

 

i bardzo dobrze przynajmniej wiadomo że za 20 lat na tym lub innym forum ktoś będzie się dalej wykłócał o zgodności merytoryczne modeli

ja przyznaje że ze sklepu jestem bardzo zadowolony - oczywiście z modeli nie dostatnie się wszystkiego ale zawsze można sobie coś wybrać lub zamówić, najważniejsze że jest gdzie podskoczyć po chemię, narzedzia lub farby bez oczekiwania na przesyłkę - jedyne czego mi brakuje to palety Gunze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są bielszczanie na ty forum wkońcu znalazłem

ja tez jestem z bielska z mikuszowic

i mam pytanie na jakiej ulicy są sklepy modelarskie bo ja jerzdze do katowic raz na dwa miesie do churtowni ale są jakieś w okolicy

 

na ul. Gazowniczej - to obecnie jedyny sklep modelarski w Bielsku ale dobrze zaopatrzony; - jest jeszcze stoisko modelarskie w Klimczoku ale tam gorzej z chemią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem z Bielska i wkońcu doczekałem sie dobrego sklepu modelarskiego w tym mieście, co ważniejsze nie jest źle z zaopatrzeniem i dalej sie rozwijają, dowiedziałem sie że ma wejsć jeszcze pełna oferta Vallejo i AK-interactive, jeżeli dotrzymają obietnicy to na chemie już nie bede musiał czekać ze sklepów wysyłkowych, co do warsztatów to fakt tylko dzieci i młodzież (narazie) ale to bardzo dobrze bo jest miejsce w którym można spotkać zapaleńców i powymieniać sie doświadczeniami i podpatrzyć warsztaty innych, generalnie WIELKI PLUS dla tego sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są bielszczanie na ty forum wkońcu znalazłem

ja tez jestem z bielska ....

 

to uzupełnijcie lokalizacje w profilu będzie wiadomo z kąd kto jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sklep jak najbardzej niesamowity, a możliwość kupowania w nim np. w piątek do 21-tej, czy w sobotę do 17-tej dla mnie z powiedzmy okolic Bielska jest nie do przecenienia. Miła i fachowa obsługa jak też szerokie możliwości zamówienia tego czego na półce nie ma to tylko największe plusy tego miejsca.

Sorry za OT. Jak jesteście z Bielska to może coś wiecie o tegorocznych Warsztatach?

Pozdrawiam

Wacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, że w końcu u nas w Bielsku, coś się zaczęło dziać... Oczywiście ja również musiałem odwiedzić, jak tylko się dowiedziałem, myślę iż Grzegorz mi wybaczy że pochłonąłem mu mnóstwo czasu na dyskusję. Wielki plus ! że czynne do późnych godzin, można po pracy śmiało zawitać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Też jestem Bielszczaninem, od urodzenia, ale o sklepie modelarskim w moim mieście, nie słyszałem od kilku dobrych lat. Chyba, że mówicie o "Gnomie", ale to sklep dla graczy, nie modelarzy. Mam zamiar stworzyć klub z modelarnią dla dzieci. Może ktoś też w to wejdzie ? Każdy zapaleniec się liczy. Kurcze, Bielscy waryjaci spotkajmy się w końcu, w realu, no może być w Biedronce

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mam zamiar stworzyć klub z modelarnią dla dzieci...

 

Pozdrawiam

Paweł

 

bardzo fajny pomysł chętnie bym się przyłączył do realizacji tylko nie wiem czy ma sens wyważanie otwartych drzwi. Sklep na Gazowniczej (czy ten miałeś na myśli pisząc o jakimś 'Gnomie') uruchomił warsztaty dla najmłodszych i myślę że powoli się rozkręcą także myślę że lepiej czasem tam wpaść i spędzić wspólnie czas.

 

ale jeśli masz pomysł na klub zrzeszający modelarzy to czekam na koncepcję; może być to trudne tym bardziej iż Bielsko i okolice są juz mocno zaangażowane w przynajmniej dwa kluby jakimi są Ikar i Śrubka z Żywca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Chopacy.

Nic nie wiem o sklepie na gazowniczej, to mnie zaskoczyliście Od kiedy działa i kto go prowadzi ? Ale, ale piszecie o jakiejś strefie gier, o co chodzi ? Rzeczywiście jak modelarnia już jest, to nie ma sensu, bym sam coś ruszał. Poczekam, mam pewną propozycję wspólpracy.

 

Pozdrawiam

Paweł

 

P.S. Gdzie dokładnie na Gazowniczej jest ten sklep ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziesiątego mają mają odbyć sie całodniowe warsztaty połączone z czymś w rodzaju imprezy integracyjnej dla modelarzy z regionu.

 

A sklep jest na prawdę bardzo fajny leć i zobacz jak najprędzej - najlepiej jutro (warsztaty są co piątek i wtorek) mnie jutro niestety nie będzie ponieważ mam wizytę u okulisty (niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Grzegorzem, 10 maja od godz 12.00 jest przewidziane spotkanie integracyjno- zapoznawcze modelarzy. Co do szczegółów odpowiednie info postara się jeszcze dodać na forum. Taką otrzymałem informację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sobota ... może uda mi się załatwić opiekunkę dla dzieciaków - postaram się być !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.