Skocz do zawartości

I Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko Biała 22-23 X


tombie01

Rekomendowane odpowiedzi

head.jpg

men_1.jpgmen_2.jpgmen_3.jpgmen_4.jpgmen_5.jpg

body.jpg

 

 

W imieniu naszego klubu modelarskiego oraz Stowarzyszenia 'Strefa Rozwoju Człowieka' mam zaszczyt zaprosić wszystkich kolegów na nowo organizowaną wystawę modelarską i zarazem konkursu, który odbędzie się w pięknej górskiej scenerii Podbeskidzia. Aby nie tworzyć w niniejszym temacie strumienia informacji powyższy plakacik jest interaktywny można na nim klikać w zagadnienia które nas interesują.

 

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O la la, ale niespodzianka, byłem w sobotę i nikt sie nie chwalił iz planujecie cuś takiego, no nic nie pozostaje jak zanabyc modele pod ta wystawę (na szczęście juz mam upatrzone) i bookować hotel, bo o resztę martwić sie nie trzeba, 4 miechy czasu starczy na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono, super, fajnie. Trzeba będzie się pokazać.

 

Ale z pktem 22 regulaminu to pojechaliście:

Zabrania się wnoszenia i posiadania w trakcie imprezy: broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów i artykułów spożywczych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.

 

O ile resztę rozumiem to zabraniać wejścia z jabłkiem czy batonem i puszką coli to ciut za dużo

 

I fajnie by było jakbyście napisali coś więcej o warunkach konkursu - jakie ograniczenia, ile wpisowe, jakie godziny przyjmowania modeli, wystawiania, kiedy finał, ect. Ale rozumiem że to jest jeszcze w fazie uzgadniania i więcej informacji będzie wkrótce.

 

W każdym razie - bardzo fajna inicjatywa, brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... byłem w sobotę i nikt sie nie chwalił iz planujecie cuś takiego, ...

 

to się nazywa profesjonalna konspiracja no cóż nie chcieliśmy nic przypalić

 

....A gdzie to dokładnie, się będzie odbywało?

 

zapraszam wszystkich do korzystania ze strony www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tombie, pytanie odnośnie wjazdowego wiele to będzie, ile łapówki wam cza dać by tam u Was wystartować??

 

A druga sprawa, który z hoteli najbardziej moźesz mi polecic pod przyjazd z rodzinom 2+2 zapewne, przejrzałem wszytsko co tam proponujecie, nie musi być to klasa Mariota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terenie wystawy jest hotel mamy zarezerwowane 100 miejsc Hotel Dębowiec rezerwacja - kto pierwszy ten lepszy - jeśli wystawa będzie rozwojowa rozmowy są otwarte nad rezerwacją całego hotelu w przyszłości - standard bardzo dobry - polecam; już niebawem na stronie internetowej konkursu pojawi się również mapa hotelowa w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pojawiły się pytania o regulamin zawodnika mogę obiecać że do soboty (bieżącego tygodnia) powinien zawisnąć na stronie www.mpm.ig.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Napisano (edytowane)

regulamin dotyczący zawodnika zaistniał na stronie konkursu, jest dość krótki i rzeczowy - jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do zmian w tym regulaminie zwłaszcza w części dotyczącej rejestracji on-line modeli (jak to zwykle bywa sporo niespodzianek wychodzi w przysłowiowym praniu)

 

w pierwszej edycji konkursu nie wprowadziliśmy limitów na wystawiane modele oraz wszystkie modele SENIOR zgłasza w jednej opłacie - także zapraszamy wszystkich serdecznie

 

Niespodzianką będzie również miłe spędzenie sobotniego wieczoru po I dniu konkursu ale ponieważ te kwestie są w fazie organizacji więc muszę chwilowo nabrać wody w usta.

 

w wątkach konkursowych będę was również informował na bieżąco na temat nagród specjalnych na razie mamy zgłoszoną jedną

 

NAGRODY SPECJALNE

1. „Najbardziej intrygujący kartonowy model kolejowy”

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myslalem juz zes sie w babę zamienił dlatego sie nie widzieliśmy na Nocce, pytanie czy po założeniu konta i rejestracji przynajmniej jednego modelu, bedzie można edytować dodawać lub usuwać model? Kiedy opłata następuje? brawo ja...

 

P.s

 

A to jakas potańcówka bedzie w ten sobotni wieczór,?? Czy ino gorzoła LoL! Bom hotel juz zarezerwował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde blacha nie mogę edytować posta, i jeszcze jedno pytanie, jak dodam jeden model, bede mógł dodawać następne modele w późniejszym czasie byle by do końca rejestracji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde blacha nie mogę edytować posta, i jeszcze jedno pytanie, jak dodam jeden model, bede mógł dodawać następne modele w późniejszym czasie byle by do końca rejestracji??

 

TAK: zamysł jest taki że zakładasz konto i dodajesz model, później korzystając ze swojego konta można dodawać kolejne modele;

 

opłata płatna w Biurze Wystawy w piątek od 17:00 do 20:00 ;ub w sobotę od 8:00 do 13:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę wyrozumiałości - w tym roku zaczynamy i niektóre procedury są nieco tradycyjne; póki co nie posiadamy wyodrębnionego rachunku bankowego w stowarzyszeniu co utrudniłoby w praktyce rozliczenie tego z uczestnikami - jesli to duży kłopot mogę tyko przeprosić za utrudnienia - postaramy sie w drugiej edycji to uzupełnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży moze i nie, ale juz przyzwyczajony do płatności online, ja tradycyjnie to zabieram kasiore w kapsie na giełdę , okej Tombi dowiedziałem sie co chciałem, do zobaczenia na nocce, a jak sie nie celniemy to juz na miejscu na wystawie.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...do wystawy mamy jeszcze trzy nocki modelarskie w planach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość z tym MPM w moim rodzinnym Bielsku. Może pierwszy raz w życiu wyjdę z modelami do oceny w świecie rzeczywistym

A te nocki modelarskie to kiedy planujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mamy warsztaty to ustalimy i napiszę w wątku warsztatowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Waszmości.

Działa już regulamin zawodnika, a końcem lipca będzie działał formularz zgłoszeniowy. Jeszcze raz jako drugi Koordynator Imprezy zapraszam Was serdecznie :

 

mpm.ig.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.