Skocz do zawartości

Biesiada Modelarska w Białymstoku Reaktywacja


Lanczyslaw

Rekomendowane odpowiedzi

W pancerce wystawię dwa maluchy na gąsienicach i coś na kołach tak więc będzie czym powalczyć a kolekcja zawsze będzie fajna do obejrzenia dla zwiedzających, może być nawet bez udziału w konkursie tylko jako wystawa. Zawsze można zdecydować na miejscu co z tym zrobić.

Żeby za dużo nie pisać w sobotę to zarzucę was zgłoszeniami e-mailowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele zgłoszone, tylko jak zwykle problem z pakowaniem.

Prośba do organizatorów : 1 m2 stołu na galerę.

 

Bierzemy to pod uwagę,bedziemy się starać zapewnić ten metr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele zgłoszone, tylko jak zwykle problem z pakowaniem.

Prośba do organizatorów : 1 m2 stołu na galerę.

A jednak "dopłynie" Będzie na czym oko zawiesić. Po raz kolejny nalegam abyś przywiózł jeszcze "Borodino" bo inaczej Mój metr na wiatraki też jest zapewniony - mam nadzieję tylko że to nie jest ten sam metr2

Ja pakuję swoja "armię" dzisiaj - w sumie 22 szt + 2 sztuczki w kartonie. Czuję się odrobinę jak hurtownik ale w Olsztynie byli jeszcze więksi ( w jednej klasie!) i chwała im za to. Desant jutro po 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by tak kto fotkę wrzucił - niestety z powodów rodzinnych nie mogłem przyjechać ale koledzy z bielskiego kubu są na miejscu - słyszałem że atmosfera bardzo fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super. Kto nie był, niech żałuje. Miejsce przepiękne. Mam nadzieję, że za rok też się odbędzie. Obiecany link do zdjęć.

 

 

http://s1383.photobucket.com/user/lesio-69/library/Bialystok%202017

 

I jak mawiał A. Mickiewicz:

 

" I ja tam z gośćmi byłem, dwa wyróżnienia zdobyłem ( za Variaga i La Reale)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super. Kto nie był, niech żałuje. Miejsce przepiękne.

 

Zgadzam się całkowicie z "przedpisarzem", impreza obowiązkowa w przyszłorocznym kalendarzu. Nie sprawdziły się na szczęście wizje organizatora o tym że będzie to mały lokalny konkurs. Frekwencja jak na poważnych imprezach - kilkaset modeli. Dopisała każda grupa wiekowa. W każdej kategorii było co najmniej po kilka modeli a w pancerce i lotnictwie ścisk. Jednym słowem super - prawdziwa uczta dla modelarzy. Liczę że impreza na stałe zagości w kalendarzu modelarskim. Pomysł z nagrodami dla młodzieży rewelacyjny

 

I jak mawiał A. Mickiewicz:

 

" I ja tam z gośćmi byłem, dwa wyróżnienia zdobyłem ( za Variaga i La Reale)"

 

 

I ja: za Mi-6 i An-14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom Biesiady,bardzo sie cieszymy że podobało się Wam u nas.

Przepraszamy za zamieszanie i pomyłki w dyplomach,trzeba było ich wypisać bardzo dużo .

Postaramy sie jak najszybciej sporządzić i wstawić listę nagrodzonych.

Gratulujemy Wszystkim nagrodzonym,pokazaliście na Biesiadzie piękne modele,to Wasza zasługa że przyjechaliście z modelami z całego kraju i razem z modelarzami z Litwy i Rosji stworzyliście piekną wystawę w stolicy podlasia.

Blisko 500 modeli

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.