Skocz do zawartości

VII Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 09-10.09.2017


Darek 1614

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U ciebie będą działać bo jesteś właścicielem konta. Poza tym będą ci się wyświetlać z cach'u przeglądarki.

Teraz widać miniaturki w albumie, ale nie da się ich już powiększyć, zapłać 300$ albo zmień hosta.

Wrzuć to na Imgura lub Flickra. Wtedy nie będzie problemów.

Albo pojedynczo na Forum, dopóki działa myk na Fotobukieta, będą widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu swoim i modelarzy z Chełmży dziękuję za wspaniałą imprezę Łaskim Modelarzom Redukcyjnym, Grupie Archeo, dowódcy 32. BLT oraz innym osobom, bez których zaangażowania to wydarzenie nie byłoby tak wspaniałe. Wywieźliśmy moc wrażeń i doznań dzięki atrakcjom jakie dla nas przygotowaliście. Jeszcze raz bardzo dziękuję i do zobaczenia. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem w szoku. Nie ma bluzgów na sędziów. Chyba jeszcze wszyscy są w szoku i nie ogarnęli się. Żeby nie było wątpliwości: w cale nie tęsknię za tego typu retoryką. Sam byłem sędzią i wiem jak ciężko było wybrać to co należało wyróżnić. Dlatego Sędziom i wszystkim członkom ekipy Organizacyjnej składam wielkie słowa uznania. W Niedzielę Darek już przed rozdaniem wyglądał jak 100 nieszczęść i to chyba najlepiej pokazywało ile to kosztowało wysiłku wszystkich osób zaangażowanych w organizacje. Uważam, że ten festiwal był najlepszą jego edycją do tej pory, mimo pewnych niedociągnięć na które zwrócił uwagę Przemek. Ja tylko dodam, że zabrakło w hangarze koszy na śmieci oraz możliwości zakupienia zwykłej wody mineralnej (susyło po integracji )

ARCHEO ŁASK - DZIĘKUJĘ i prosimy o jeszcze więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem w szoku. Nie ma bluzgów na sędziów. Chyba jeszcze wszyscy są w szoku i nie ogarnęli się. Żeby nie było wątpliwości: w cale nie tęsknię za tego typu retoryką. Sam byłem sędzią i wiem jak ciężko było wybrać to co należało wyróżnić. Dlatego Sędziom i wszystkim członkom ekipy Organizacyjnej składam wielkie słowa uznania. W Niedzielę Darek już przed rozdaniem wyglądał jak 100 nieszczęść i to chyba najlepiej pokazywało ile to kosztowało wysiłku wszystkich osób zaangażowanych w organizacje. Uważam, że ten festiwal był najlepszą jego edycją do tej pory, mimo pewnych niedociągnięć na które zwrócił uwagę Przemek. Ja tylko dodam, że zabrakło w hangarze koszy na śmieci oraz możliwości zakupienia zwykłej wody mineralnej (susyło po integracji )

ARCHEO ŁASK - DZIĘKUJĘ i prosimy o jeszcze więcej

Podpisuje się obydwiema rękami i dodam od siebie parę krzesełek też by się przydalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek wrzucił wyniki, to ja się wytłumaczę z tegorocznych wtop ;)

 

PrzemoLPPopóźnienie było, a i owszem, ale półgodzinne. Rozkład jazdy był na stronie, dodatkowo podaliśmy komunikat na hali. Szczerze mówiąc sam byłem zdziwiony tłumami przed sztabem, w momencie kiedy mieliśmy jeszcze regulaminowy czas przygotowań Oczywiście za opóźnienie, brak miejsc siedzących (nawet symbolicznej ilości) i zaniedbaną Listę Zwycięzców przepraszamy, do poprawki w przyszłym roku. Gastronomii w tym roku nie organizowaliśmy, wyszliśmy z założenia, że odbywające się po sąsiedzku Święto Bazy zaspokoi potrzeby Uczestników.

 

Peter_D były wyróżnienia festiwalowe, była też nagroda specjalna.

 

Coppercat dokładnie, to był plan B. Taki polski TARDIS, mały na zewnątrz wielki w środku

 

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Sponsorom, bez których Festiwal by się nie odbył, albo byłby zdecydowanie mniejszy. Gratulujemy Zwycięzcom i do zobaczenia na VIII edycji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Modelarskiej Grupy Wyjazdowej "Kraków", pragnę serdecznie podziękować, za miłe przyjęcie i bardzo miłą atmosferę na zawodach.

Pozdrawiam Miroslav Topolanek "PREMIER"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.