Skocz do zawartości

SZD-22- Mucha STD


Kuglaty

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny szybowiec w galerii i kolejna odsłona Szybowców Polskich. Tym razem tytułowa mucha. Malowanie trochę SF, trochę prawdziwe. Sugerowałem się tym oryginałem http://szybowce.fotoedytor.com/galeria/displayimage.php?album=41&pos=5 . Jednak na moim latadełku są inne numery....

img0599s.jpg

img0596w.jpg

img0595or.jpg

img0594qy.jpg

img0593go.jpg

img0592e.jpg

img0591xu.jpg

Pewnie jeszcze wezmę go na poprawki owiewki i ogona. Na zdjęciach bardziej razi po oczach niż na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło, że w Jedliczu ktoś klei modele

Muszka ciekawa, choć szkoda, że nie zrobiłeś jej w "standardowym" malowaniu.

Czas skleić swoją

Jaki ten świat mały... Byłeś może na wystawie w Strzyżowie lub konkursie w Sanoku?

Z muszką to jest tak. kupiłem pomarańczową farbę i musiałem ją jakoś wykorzystać , a n apoważnie rozpatruję jeszcze zakup kilku szybowców, więc być może bedzie jeszcze jedna mucha w standardowym malowaniu.

Fajne są te szybowce, ale te zestawy pozostawiają wiele do życzenia.

Zrobili by coś 4 razy droższego, a lepszego.

Zgadzam się z Tobą w 100% Jednak nawet na tak stare i leciwe formy, spasowanie jest całkiem niezłe... pomijając już fakt, że model skłąda się aż z 10 części z czego 2 to podstawka

Wygląda cudownie

Dzięki ;)

ile czasu robiony? obstawiam 4 godziny

no i in-boxa byś zrobił

Ten szybowiec zjadł mi trochę więcej zdrowia niż Sęp... dwie kąpiele w zmywaczu wamodu :( wszystko przez holerne taśmy Tamiya... odrywały się razem z farbą. Pierwszy raz mi się takie coś przydarzyło.

Zatem nie licząc kąpieli wamodowych zeszło mi przy nim 1,5 h

Z tym in-boxem dałeś czadu hahaha

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłbym się na niego, ale tam mało co detali. Sama bryła.

 

Niestety z tymi modelami jest tak, że jak chcemy mieć detal, to trzeba go dorobić samemu do tej zestawowej bryły.

Zgadzam się w 100% niestety aby model wyglądał w miarę podobnie do oryginału w 1:1 trzeba dorobić do niego sporo części we własnym zakresie. Zwłaszcz, że nikt nie produkuje zestawów waloryzacyjnych do tych szybowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.