Skocz do zawartości

SBLim-2A 1/48


Irek-M1

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu od Wójta Gminy Słupsk otrzymałem poniższe pismo, które sprawiło mi wielką radość. Miałem również przyjemność podziękować osobiście Wójtowi za list gratulacyjny oraz zaprezentować moją pracę.

 

AFWtYJ5.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W dniach 09-10.03.2013 roku przebywałem na zawodach modelarskich w Wiedniu. Startowałem w klasie A5-samoloty o napędzie odrzutowym w skali powyżej 1:48. W trakcie ogłaszania wyników przeżyłem mały stres gdyż na telebimie ukazały się zdjęcia modeli mojej konkurencji-stwierdziłem co kraj to obyczaj i decyzje sędziów są ostateczne, lecz jakie było moje zdumienie kiedy po wręczeniu mojej konkurencji z klasy A5, w której stratowałem statuetek oraz nagrody rzeczowej na telebimie ukazał sie mój model wraz z napisem SONDERPRIECES tłumaczę to jako nagroda za najlepszy model samolotu na zawodach. Podobna nagrodę przyznano w kategorii modeli śmigłowców i otrzymał ją Karol Jagusiński za model Sikorski MH-60G. Otrzymałem równiez nagrodę od klubu z Chorwacji z Zagrzebia-Very Good Work 2013.

 

tQz4tMq.jpg

 

AozClnh.jpg

 

hAktP8s.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z udanego modelu i wytrwałości w jego tworzeniu, oraz z sukcesów, a co do samolotu i podstawki to mast....... dla oka po prostu obłęd Chyle czoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam

 

W dniach 14-15 marca uczestniczyłem w Festiwalu w Bytomiu. Super impreza-polecam/ dużo bardzo dobrych modeli, miła atmosfera oraz liczne stoiska handlowe/. Za wyróżnienie Lim-a bardzo dziękuję.

 

wtq6DbJ.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W dniach 30-31.05.2015 przebywałem w miejscowości Thiene we Włoszech na zawodach rozgrywanych co dwa lata - RED DEVILS CUP. Ilość jak i jakość prezentowanych modeli była bardzo wysoka i gdy postawiłem swój model na stole byłem pełny obaw o wynik końcowy.

Na zawody przybyli również inni modelarze z Polski, których pozdrawiam, z Węgier, Niemiec, Czech, Hiszpanii oraz zawodnicy z Włoch. Tak jak wspomniałem impreza rozgrywana jest w cyklu dwuletnim. Oprócz medali zloty, srebrny brązowy w klasie przyznano wyróżnienia Best of Class, Best of show, RED DEVILS CUP. Podział na kategorie to standard oraz master. W każdej z nich dokonano również podziału na skalę pomniejszenia. Według mnie niezbyt szczęśliwym jest skumulowanie w jednej skali pomniejszenia modeli odrzutowych jak mój SbLIm, modeli z okresu pionierskiego, I i II wojny, śmigłowców.

Uroczystość zakończenia odbyła się od odegrania hymnu Włoch oraz przemówienia przybyłego na zakończenie Ministra Kultury. Mój SbLim otrzymał ngrodę Best of Class-aircraft przypieczętowanej uściskiem dłoni Pana Ministra a złoty Mig-21 otrzymał brązowy medal. Oprócz mnie również inni zawodnicy z Polski otrzymali medale i wyróznienia ale niech sami się pochwalą. Ja im tutaj ponownie gratuluję. Oprócz zawodów zwiedziłem muzeum w Austrii w miejscowości ZELTWEG hangar 8 oraz muzeum Ferrari w miejscowości Maranello. Niestety z braku czasu nie dotarłem do muzeum w Trydencie.

 

F6dlHaM.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dwa tygodnie temu uczestniczyłem w konkursie w miejscowości Mol-Belgia. Wyjazd był udany gdyż mój Limek dostał kolejne wyróżnienie-złoty medal, Scania friedenfels srebro.

 

UEZf5Kk.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

W ostatni weekend uczestniczyłem w zawodach w miejscowości Lingen Niemcy w EURO MODEL EXPO. SbLim otrzymał złoto w klasie mistrzów.

 

dSc3DIu.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Z lekkim opóźnieniem ale pragnę poinformować iż w dniach 17-19 Sierpnia 2018 wspólnie z "Krakusami"przebywałem w Rydze na GOLDEN MODEL SHOW.

Mój LImek dostał KOLEJNE złoto oraz puchar MR SCRATCHBUILDER. Oprócz tego przywiozłem jeszcze jedno złoto /za radar do Miga-23 oraz dwa wyróżnienia jedno dla mojego złotego Miga-21 oraz Opla Astry DTM/. Oprócz mnie również również Dziadek Jacek oraz inni Polacy uczestniczący w imprezie przywieźli liczne medale i wyróżnienia.

HGbJmFt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Z małym opóźnieniem ale Mig dostał kolejne wyróżnienia wyróżnienia

-VII Modelarskie Mistrzostwa Poznania 2018

-Nagroda magazynu modelearskiego SUPER MODEL, Dęblin 2018-srebrny orzeł

-Nagroda od Pani Burmistrz Dęblina-2018

-Wyróżnienie w klasie Dęblin 2018

-Nagroda za najlepszą dioramę Dęblin2018

W sumie Mig zebrał ich 27

IMG_3169.JPG

IMG_3167.JPG

Edytowane przez Irek-M1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.