Skocz do zawartości

F-104 G Italeri 1/72 RFN


spiton

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż ..skończyłem, wyszło słońce, to zrobiłem fotki ,-))

 

Warsztat jest tu :

http://www...com/forum/viewtopic.php?f=33&t=86

 

1ad5e22752988f08.jpg

 

fdf60b96896a1543.jpg

 

6ff761af8004359b.jpg

 

ec9de25e1b8eaa18.jpg

 

f39fc53219710be3.jpg

 

a6ea5aaab72d1db0.jpg

 

67ab63e63e1d6389.jpg

 

097bf07e916d077b.jpg

 

f7f1b73e7bbfbf0d.jpg

 

11b453cfd240b46c.jpg

 

Zapraszam do komentowania. Można krytykować, chwalić oczywiście też.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, Seba, miałeś już przestać wstawiać zdjęcia samolotów - tu się pokazuje modele. W skali, nie żadne tam 1:1.

 

Podoba mi się, choć wiem też że nie powinienem oglądać zdjęć w powiększeniu. Popieram twój wybór malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jakieś alclady albo Gunze supermetalizery i następny taki pomaluj aerografem. Model na tym zyska. Teraz niestety trochę taką srebrzanką zalatuje. Poza tym myślę, że ciągle się rozwijasz Brudzenie do mnie przemawia, widać też trochę pracy przy detalach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, Seba, miałeś już przestać wstawiać zdjęcia samolotów - tu się pokazuje modele. W skali, nie żadne tam 1:1.

 

Podoba mi się, choć wiem też że nie powinienem oglądać zdjęć w powiększeniu. Popieram twój wybór malowania.

W powiększeniu czasem bywa lepiej czasem gorzej. Oba zipy mają fajne dysze. Fajnie przebarwione, i za cholerę tego nie widać. Obu dorobiłem trochę bajerów w podwoziu. -nie widać. Mają oba fajne rurki pitota, widać ? samoróbki, ale porządne ,-))

 

Chciałem mieć jednego zipa klasycznego srebrnego z białymi skrzydłami. Nie miałem amerykańskich kalek, a nie uśmiechał mi się Holender... I ciesze się , że tak go pomalowałem. Na żywo nawet daje rade ,-))

 

 

Kup jakieś alclady albo Gunze supermetalizery i następny taki pomaluj aerografem. Model na tym zyska. Teraz niestety trochę taką srebrzanką zalatuje. Poza tym myślę, że ciągle się rozwijasz Brudzenie do mnie przemawia, widać też trochę pracy przy detalach

 

Pomaluje, pomaluje ,-))

 

Od początku bardziej podobał mi się ten, nie ujmując zielonemu jest w tym modelu coś co przykuwa wzrok.

Nie wiem czy to fotki, czy ten typowy dla Ciebie styl malowania, ale model miażdży system. Adam ma rację, myślę że powinieneś przemyśleć przesiadkę na aerograf, to otworzy przed Tobą nowe możliwości. W tej zabawie liczy się talent, wykorzystanie technik poprawia jeszcze bardziej odbiór wizualny. Talent masz niewątpliwie duży, więc może już czas na zmiany w warsztacie?

 

Pozdrawiam, gratuluję. Model jest bardzo dobry.

 

No, takie komenty lubię najbardziej ,-)) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny model

Pierwsze zdjecie - fenomenalny fotomontaz...

Gratuluje malenstwa

Na pierwszym zdjęciu domalowane jest tylko "rozmazanie horyzontu" Reszta to surowa fota.

 

Maleństwa....mniej więcej długości Twojego Kako ,-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.