Skocz do zawartości

F-104 G Hasegawa Duńczyk 1/72


spiton

Rekomendowane odpowiedzi

Malowanie tego modelu to była zabawa. Oczywiście nie wyczerpałem tematu. Wręcz dopiero zacząłem. W przyszłości muszę koniecznie jeszcze coś duńskiego zlepić i obmalować. Bo duńskie samoloty to malarskie wyzwanie ,-)) I duża frajda.

 

31781e5f17a5b3c0.jpg

 

6a446483f48021be.jpg

 

4b74287e6390a59f.jpg

 

46d6beac879b145f.jpg

 

a01e63f0ab847919.jpg

 

2abd5201629729f2.jpg

 

afd98880ff046e4b.jpg

 

31a38d5be92e6aa4.jpg

 

131a017ddaa8905a.jpg

 

1594b5c8859bf094.jpg

 

d87c1e08a98ff03c.jpg

 

Mile widziane komentarze wszelki maści ,-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, no wreszcie.

Doceniam konsekwencję w stosowaniu stylu, nie każdy model musi być gładziutki jak pupa niemowlaka nówka igła niebity pierwszy właściciel w Danii rocznik 1930 jeździł tylko do kościoła, płakał jak sprzedawał.

 

To teraz jeszcze dajesz F-100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechał taki do Danii, porobił fotek na lotnisku i pokazuje a serio to model bardzo fajny i świetnie pokazany

 

Dzięki. Ja jestem z niego zadowolony. Wiem co chciałem osiągnąć, wiem że nie było to wcale proste, i na koniec się nieźle udało. Zrobię jeszcze fotki studyjne.

 

Samolot paskudny, ale zdjęcia i model świetne, jak zwykle.

Co ja tu więcej będę pisać...

Ale zrób teraz jakiś ładny samolot, co?

 

Dzięki Solo. Ja tylko dodam, że to ładny samolot. Rasowy.Zlepisz kiedyś to zobaczysz ,-)) Poza tym ma wiele bardzo mnie kuszących malowań. Szczerze mówiąc myślę, jeszcze o szarym Włochu i plamiastym Niemcu.

 

Świetny.Pogratulować umiejętności

dzięki ,-))

 

Bardzo fajnie zrobione przebarwienia, ciekawe ujęcia zdjęciowe, do tego nietuzinkowy samolot (F-104 jakoś nie cieszy się większym zainteresowaniem modelarzy). Jednym słowem nader udany "wykon", spiton!

 

Dzięki, bałem się, że jak dla ciebie to będzie za bardzo ....przebarwiony ,-)) Bo to przecież nie jest klasyczny brud ,-))

 

aaaa, no wreszcie.

Doceniam konsekwencję w stosowaniu stylu, nie każdy model musi być gładziutki jak pupa niemowlaka nówka igła niebity pierwszy właściciel w Danii rocznik 1930 jeździł tylko do kościoła, płakał jak sprzedawał.

 

To teraz jeszcze dajesz F-100.

 

Rozbawiłeś mnie . I to bardzo. Czytałem ten post kilka razy rozkoszując się Twoim poczuciem humoru ,-))

 

F-100. Zdecydowanie mam w planach. Tylko mi musi model w łapy wpaść. A jest teraz na to dobry okres, bo chodzi tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"It came from the Dagobah system"

Bardzo mi się podoba twój bagienny brudas, sama maszyna jest pięknym samolotem, choć kilkanaście lat temu uważałem inaczej ;) Zdjęcia bardzo udane.

Jakbyś cierpiał na brak lektury, to zakup sobie grecką książkę - Papadimitriou & Anestis - F-104 Starfighter [Photo Gallery & Profiles Vol.1] , Periscopio Publications , 2005. Bardzo fajnych zdjęć i rysuneczków masa.Warto.

 

A co do dalszych prodżektów - weź się nie daj namówić na tą efsetkę, dawaj na warsztat inną paskudę - oczywiście w malowaniu "what if?"!

 

TrumpeterNorthAmericanF107A.jpg

 

No i jeszcze raz gratuluję, kolejna fajniasta galeria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja chyba tego Italerii przygarnę w skali odpowiedniejszej do mojego wieku i wzroku:)

 

 

 

Nie wiem, który model w 48 , ale jeden z nich ma na skrzydłach takie ohydne nity. A przecież skrzydła były gładziutkie. Jak go kupisz to koniecznie zaszpachluj ,-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja chyba tego Italerii przygarnę w skali odpowiedniejszej do mojego wieku i wzroku:)

 

 

 

Nie wiem, który model w 48 , ale jeden z nich ma na skrzydłach takie ohydne nity. A przecież skrzydła były gładziutkie. Jak go kupisz to koniecznie zaszpachluj ,-)))

 

1/32 Italeri. Nowość z ub. roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Malowanie tego "bagiennego potwora" było bardzo przyjemne, choć droga wiodła dziwnymi meandrami i parę razy wydawało się, że nic dobrego z tego nie wyjdzie ,-))Na deser zdjęcie "braciszków"

 

bd32ea6cc4ab3d3b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ale mi się ten srebrny podoba, to sponiewierane poszycie wygląda jak w prawdziwym!

 

No może się podobać, ale co do wyglądania jak w prawdziwym, to mam trochę inne zdanie:)

Brakuje mi większego zróżnicowania odcieni paneli, widzę tego za mało. Na oryginale każdy prawie panel jest innego odcienia srebrnego, a tu to wszystko jest pod warstwą czegoś tam przypadkowego i ostrość tych granic niknie.

O ile w duńczyku brakuje mi tylko tego, żeby podmalówki różniły się połyskiem od starej farby i byłbym gotów uznać wtedy za bardzo udaną miniaturę, to ten krzyżak jest jednak dalszy do wzorca, pomijając fikcyjne oznakowanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w duńczyku brakuje mi tylko tego, żeby podmalówki różniły się połyskiem od starej farby i byłbym gotów uznać wtedy za bardzo udaną miniaturę, to ten krzyżak jest jednak dalszy do wzorca, pomijając fikcyjne oznakowanie;)

 

Moim zdaniem, to nie podmalówki, tylko wypłowienia. A co do Niemca, to tez jestem krytyczny.

Żeby ten samolot dobrze zrobić, to tylko alcady albo folia.

Ale warto było spróbować ,-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.