Skocz do zawartości

Trumpeter Tomahawk Mk. II "Szary X" 1:32


shadowmare

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Pierwszy mój post tutaj. Głównie udzielam się na nPWM, czasem coś pokażę na LSM i Britmodeller. Parę lat już w tym dziwnym hobby siedzę, zamieniłem skalę 1:48 na 1:32, bo jakoś była dla mnie za mała. Staram się zwykle wyszukiwać jakieś ciekawe, jasne malowania bo ciemności gabloty zjadają potem całą robotę. W przypadku Tomahawka na pewno najlepszą opcją jest paszczak ale w tym przypadku musiałem się dostosować do wymogów konkursu. Zdaję sobie sprawę, że w paru miejscach mogłoby być lepiej ale temat już mi się nudził. Zapomniałem o celowniku ale jest już przyklejony.

 

Warsztat:

http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=836&t=84032

 

Go2gb1K.jpg?5

 

uAv49xw.jpg?3

 

JjJYpUv.jpg?3

 

c0PWOu1.jpg?1

 

NPTU4ty.jpg?41

 

UOJ7mDm.jpg?2

 

kB93AOU.jpg?5

 

cgQ3q29.jpg?2

 

ZBFMwGL.jpg?2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem słabość do P-40 w pustynnym malowaniu. Mnie do pełni szczęścia brakuje tylko szczęki rekina...Piękny model.
Dziękuję. Mi też ale tak jak napisałem ze względu na konkurs nie ma paszczy. Poza tym musiałbym ściągać kalki z zagranicy. Montex robi maski z szczękami tylko dla malowań Latających Tygrysów.

 

Nie wiedziałem, że koła zagrają I rolę w moim modelu. Piach na kołach to Sand z zestawu do Weatheringu Tamki. Kolor być może jest trochę przekłamany na fotach.

 

P-40-tomahawk-MkII.jpg

 

DAD___TOMAHAWK__MENACE_.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny! Bardzo mi się podoba malowanie i ślady eksploatacyjne. Rewelacja - wpadam do tej galerii już kolejny raz i dostrzegam kolejne smaczki - takie modele lubię najbardziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie!

Witam na forum.

Peczterdziecha daje radę, choć nie ukrywam że wołał bym taką z uśmiechem.

Może jeszcze kiedyś będzie okazja sklejać jakąś inną wersję, wtedy nie zawaham się wymalować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały model. Pięknie wymalowany. Ślady eksploatacyjne są bardzo efektowne. Jedyne co mi nieco nie pasuje to bardzo mocno opadające okopcenie na lewej burcie kadłuba. Z prawej strony wygląda to znacznie lepiej. Ten piach na kołach jakby lekko połyskiwał. Może lepiej wyglądałby suchy pigment. Poza tym model pierwsza klasa.

 

Gratuluję!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie!
Witam na forum.

Peczterdziecha daje radę, choć nie ukrywam że wołał bym taką z uśmiechem.

Może jeszcze kiedyś będzie okazja sklejać jakąś inną wersję, wtedy nie zawaham się wymalować

W tym pudełku znajdziesz fajne malowanie z Uśmiechem.

3IICysz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.