Skocz do zawartości

ICM I-153 Chałchin-Goł 1:32


shadowmare

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nowa Czajka od ICMu przekonwertowana na wersję wczesną, co wiązało się z koniecznością dorobienia kołpaka oraz przeniesienia wydechu z osłony silnika na kadłub. Co do składności modelu - jest bardzo dobrze, z małym minusem czyli nadlewkami oraz większym, w postaci przejścia skrzydło kadłub, które trzeba zaszpachlować.

 

RC8KUq9.jpg

 

otMlTEq.jpg

 

tcKxq82.jpg

 

LiTANZo.jpg

 

KaYCsDN.jpg

 

AJD9H9t.jpg

 

DCmBwqX.jpg

 

chyRDfM.jpg

 

14Y2kKI.jpg

 

FiHdO62.jpg?1

 

jqdC6IN.jpg

 

2ORHEEz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponujący kamuflaż i piękny model, gratuluję. Warto go sklejać? Jak oceniasz jakość modelu?

Pozdrawiam

Krzysiek

Dziękuję. Warto bo model jest tani, i dosyć prosty do złożenia. Można wymienić silnik bo jest brzydki, praktycznie jakość jak w 1:72 no i wnęki podwozia są puste a była tam kratownica kadłuba, czego nie dorabiałem.
Kamuflaż robi wrażenie Czajka bardzo ładna. Nie podoba mi się syf na felgach kół. I dlaczego jedna bomba jest srebrna?
Felgi są w zielonym kamo może dlatego wydają się dziwne, poza tym psiknąłem szarym z aero i dodałem pigment Tamki. Bombka to taka moja inwencja, farba się zdarła do gołego metalu od przenoszenia
Bardzo mi się podoba, ale musisz mi napisac o co chodzi z tym ominiętym prostokątem z boku kadłuba ??
Dzięki, nie wiem dlaczego, na zdjęciu tak jest. Może mechanik jak malował, podpierał tam drabinę, bo kamo najpewniej było malowane już na lotnisku polowym. Z fabryki wyszedł srebrny.

 

i153-khg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek tylko żartuje. Przecież WSZYSCY wiedzą, że to przepiękny samolocik był.

Dzięki MIRO! Piękny tak ale czy przepiękny to nie wiem, jest jeszcze Gladiator, CR-42 - mocna konkurencja
malowanie świetne
Dzięki!
Świetny model, świetne zdjęcia, ogląda się z przyjemnością! tylko patrzeć jak Administracja wrzuci na tytułową. Gratuluję.
Dzięki Gerd za dobre słowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, bardzo fajny model i fajna skala.Pozdrawiam Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, żaden nie przypomina Mustanga.

Chodziło oczywiście o dwupłaty, Mustang to inna liga ;)

 

Rewelacja, bardzo fajny model i fajna skala.Pozdrawiam Jacek.
Dziękuję!

 

Pięknie wyszedł, brawo.
Dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MIRO! Piękny tak ale czy przepiękny to nie wiem, jest jeszcze Gladiator, CR-42 - mocna konkurencja

To prawda. Ale, jeżeli chcesz je robić w 1/32 to chyba tylko żywiczne Silver Wingsy są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.