Skocz do zawartości

MiG-21MFN Eduard 1/72


Wokulski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Model raczej bezstresowy, co mnie cieszy zwłaszcza że to mój pierwszy po dłuższej przerwie.

 

Budowany tu: viewtopic.php?f=86&t=62387

 

Malowany Vallejo.

 

Z6PTgGT.jpg

 

gzR3huG.jpg

 

SgzPixL.jpg

 

bblfN5e.jpg

 

oGvS8kf.jpg

 

SygnW4D.jpg

 

4qLcwaZ.jpg

 

N5yHJEJ.jpg

 

eL9L924.jpg

 

J0g4GgD.jpg

 

Fo4wKWq.jpg

 

0RRsTXy.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę ok, choć jak na mój gust to trochę za mało starannie wykonany.

Z jednej strony nie ma się za bardzo do czego przyczepić, co cieszy, z drugiej nie ma na czym oka zawiesić.

Ale może to wina samolotu, bo jest paskudny sam w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę ok, choć jak na mój gust to trochę za mało starannie wykonany.

Z jednej strony nie ma się za bardzo do czego przyczepić, co cieszy, z drugiej nie ma na czym oka zawiesić.

Ale może to wina samolotu, bo jest paskudny sam w sobie.

 

Nie zgodzę się co do staranności - dla mnie bardzo fajnie posklejany. Trochę za intensywne przejścia w cieniowaniu, ale w 1/72 trudniej uzyskać właściwy efekt zwłaszcza na początku (wiem coś o tym - nadal z tym słabo u mnie). Ogólnie - nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy model po dłuższej przerwie to wyszedł fajnie. To dobrze, że model bezstresowy, bo jednego MF mam na warsztacie, a drugi jest w szafie. Dzisiaj jeszcze dotarł MiG-21UM, a na poczcie czeka na odebranie MiG-15 UTI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co obiektyw winny? przesłona nie działa? generalnie światło lipne bo mało widać jeśli chodzi o malowanie, myślę ze więcej się dzieje niż widać na fotach

model fajny, są elementy które się podobają, natomiast "czegoś" mi brakuje.

Moim zdaniem za głębokie linie podziału bardzo to się rzuca i poszatkowany wychodzi trochę ten mig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem lepsze zdjęcia, wymieniłem te lipne w pierwszym poście.

 

A mnie się podoba i samolot, i wykonanie Fajnie ożywiłeś okrutnie nudne, standardowe malowanie.
Bardzo fajny Misiek :-) Tak jak pisałem wcześniej - ożywiłeś naprawdę najnudniejsze ze wszystkich malowań 21szych - gratuluję !
Jak na pierwszy model po dłuższej przerwie to wyszedł fajnie.

 

Dzięki za opinie! Co do powłoki malarskiej, faktycznie jest przeraźliwie nudna

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku kadłuba powinien być metalowy pierścień - widać na zdjęciu. Niemniej model cieszy oko Ewidentnie masz talent.

 

No właśnie miałem zagwozdkę czy ten pierścień tam powinien być czy nie.

 

Znalazłem wyraźniejsze zdjęcie na którym 4017 go nie ma, chyba po jakichś przemalowaniach.

 

7722.jpg

 

Tutaj widać że go nie ma.

 

Na innym egzemplarzu też to widać:

 

1424.jpg

 

Sam już nie wiem, na niektórych jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Niestety nowa konstrukcja edycji postów nie pozwala mi na zamieszczenie nowych fotek więc jakby ktoś tu kiedyś trafił i chciał MiGa pooglądać, to wstawiam link do galerii: http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=13&t=86707

Pozdrawiam.

Edytowane przez Wokulski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.