Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2017 - 1/48


slee

Rekomendowane odpowiedzi

W tym miesiącu Airfix powinien wypuścić nowego Mustanga P-51D w 1/48. Eduard już zapowiedział (prawdopodobnie na listopad) do niego porcję dodatków m.in. żywiczny kokpit.

 

Auo51jA.jpg?1 oEUmALG.jpg?1 z21BBKm.jpg?1 3pMeMoH.jpg?1 9vf8xq0.jpg?1

 

Źródło: Facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odnośnie mojego poprzedniego wpisu o dodatkach do Mustanga; Eduard wypuszcza bliźniacze zestawy waloryzacyjne do modelu wypuszczonego przez Meng. To tak na wypadek, gdyby ktoś chciał mieć najdroższego P-51 w skali 1:48...

Eduard Model Accessories@Facebook

 

Z innych zapowiedzi od Czechów: już wkrótce spodziewać się można nowej "dojnej krowy" (po MiG-21, Spitfire i BF-109) czyli FW-190A. Ilość zapowiadanych żywicznych i blaszanych dodatków pozwala sądzić, że już na wstępie będzie można zrobić model, w którym oryginalne części będą stanowiły około 20%. $$$.

Przyznam jednak szczerze: odsłonięty silnik i uzbrojenie w ich wykonaniu robi na mnie niesamowite wrażenie. Szczęście, że nie tykam drugowojennych Niemców. Na razie...

 

Jeszcze jedno: chwalą się, że już przy okazji premiery FW-190A będziemy mogli poznać barwione blaszki wytwarzane (jeśli chodzi o nadruk) w nowej technologii bardzo podnoszącej szczegółowość i likwidującej najbardziej uciążliwą przypadłość czyli widoczny, brzydki, granulowaty raster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: chwalą się, że już przy okazji premiery FW-190A będziemy mogli poznać barwione blaszki wytwarzane (jeśli chodzi o nadruk) w nowej technologii bardzo podnoszącej szczegółowość i likwidującej najbardziej uciążliwą przypadłość czyli widoczny, brzydki, granulowaty raster.

Czyżby przechodzili na technologię którą stosuje Yahu Models ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta sama technologia, tylko edek ze względu na gwarancję musiał używać materiałów od producenta maszyn a te robią raster. Tak jak zresztą na kalkach u kilku drukarzy na zamówienie to wygląda...

Można sobie zobaczyć w spisie dofinansowań ze środków unijnych jaka to firma i typ maszyny jak się komuś mocno chce 8-)

Jak teraz mogą już kombinować to będą robić gładkie - jeśli oczywiście będą chcieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że chodzi o przezroczysty nadruk. Mają pokazać na E-day. Wtedy pewnie będzie można ocenić co to za cudo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś z głową jednak - ponieważ nie moge się napatrzeć jaki to jest piekny samolot.

Oby tylko nie wypuścili go w najblizszej przyszłości nie za parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.