Skocz do zawartości

Nowości 1/144 od Bigmodel


BIG-MODEL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów po dłuższej przerwie. Chciałem poinformować o nowościach, które właśnie wydaliśmy. W tech chwili jest pięć Boeingów 737-300. Wszystkie modele można podejrzeć na naszej stronie. Druga dobra informacja to fakt, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy sklep internetowy przez który można zakupić modele przez nas wydane. Wynegocjowaliśmy z dostawą plastików dużo lepsze ceny co widać w sklepie - B737-300 kosztuje 95-99 zł. Niestety IŁ-18 pozostanie w tej cenie - nie mamy na to już wpływu, ale następne Iły-18 mam nadzieję, że będą już poniżej 100zł. Niestety płatność w tej chwili tylko przelewem ponieważ mamy problem z integracją Paypala. Myślę, że w krótkim czasie uporamy się z tym problemem i można będzie płacić normalnie. Poza tym intensywnie pracujemy nad nowymi modelami. W tej chwili na tapecie jest IŁ-14 w tym także w polskich malowaniach (2w1). Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzenia naszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zawartością pudełka Ił-18 można zapoznać się tu:

http://www.modelarstwo.koszalin.pl/index.php/recenzje/296-w-pudle-samolot-pasazerski-il-18d-1-144-bigmodel

 

Tekst Marcina Wawrzynkowskiego czyli Marwawa.

 

Ił-18 jest zresztą dzięki firmie Bigmodel nagrodą na tegorocznym Bałtyckim Festiwalu Modelarskim. O czym świadczy stosowny napis na pudełku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów po dłuższej przerwie. Chciałem poinformować o nowościach, które właśnie wydaliśmy. W tech chwili jest pięć Boeingów 737-300. Wszystkie modele można podejrzeć na naszej stronie. Druga dobra informacja to fakt, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy sklep internetowy przez który można zakupić modele przez nas wydane. Wynegocjowaliśmy z dostawą plastików dużo lepsze ceny co widać w sklepie - B737-300 kosztuje 95-99 zł. Niestety IŁ-18 pozostanie w tej cenie - nie mamy na to już wpływu, ale następne Iły-18 mam nadziże będą już poniżej 100zł. Niestety płatność w tej chwili tylko przelewem ponieważ mamy problem z integracją Paypala. Myślę, że w krótkim czasie uporamy się z tym problemem i można będzie płacić normalnie. Poza tym intensywnie pracujemy nad nowymi modelami. W tej chwili na tapecie jest IŁ-14 w tym także w polskich malowaniach (2w1). Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzenia naszej strony.

 

 

BIG-u,

Ten IŁ-14 to przepak A-model-u????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.