Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2017 - 1:72


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

wlacze sie do dyskusji bo jakos nie jestem przekonany do skrzydla naszej P11 z Arma Hobby

a wypowiedz pana Bulhaka " taka jest aktualna” konwencja w modelach plastikowych"

nie przekonuje mnie do tego, zeby linie plaskich nitow przedstawiac jako wglebna Linie

A najgorsze jest to, ze nie da sie tego naprawic. Szkoda, bo jakosc coraz lepsza

i po cichu myslalem juz o Wildze z Arma Hobby ...

Pozdrawiam Bravo112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wlacze sie do dyskusji bo jakos nie jestem przekonany do skrzydla naszej P11 z Arma Hobby

a wypowiedz pana Bulhaka " taka jest aktualna” konwencja w modelach plastikowych"

nie przekonuje mnie do tego, zeby linie plaskich nitow przedstawiac jako wglebna Linie

A najgorsze jest to, ze nie da sie tego naprawic. Szkoda, bo jakosc coraz lepsza

i po cichu myslalem juz o Wildze z Arma Hobby ...

Pozdrawiam Bravo112

 

Bardzo ciekawe to co piszesz. Ja na przykład jestem wrogiem konwecji i przyjacielem realizmu. bardzo lubie niektóre modele ICM bo sa własnie bardzo realiztyczne i olewają konwencje. Skrzydło w P-11 to faktycznie konwencja, która ma tą wadę, że po zwaszaowaniu powstanie kratka, której nigdy na tym samolocie nie było. Ja bym sie skupił na takim poziale technologicznym, żeby krawędź spływu nie była klejona, bo będzie gruba itp. A nie na produkcji nieistniejących kratek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Martoli już mają PZL P.11c, junior i expert set.

 

Podobno w połowie sierpnia mają być w sprzedaży PZL 37 Łoś i to od razu w wersji A i B. W Martoli mają je w zapowiedziach w cenie 80 zł oczywiście za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTEM!

 

Na fanpage'u IBG pojawiły się już rendery ich jedenastki:

 

Będzie walka

A z kim walka ? P11a nigdy nie było !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę He 111 .Zrobiłem PZL 23A ,PZl 42 i mam zamiar w tym roku już tylko pezetele sklejać PZL 23B, Łosie, P-11c ,P7a i to co nadejdzie jeszcze przede mną

Nigdy dotąd takiego wysypu nie było Tym bardziej że nowe modele to nowa jakość Może idealne nie są ,ale czeskie jedenastki wymagały gimnastyki ,a tutaj wszystko samosklejalne

Mam nadzieję że w nowych wypustach poprawią instrukcje obsługi i jakość kalek !

Jest możliwość że ostatni sekret 72520 to P24 Albo ,,jedenastka'' z salonu w Paryżu 1934r.

72517 — PZL P.11a

72518 — PZL P.11b

72519 — PZL P.11c

72520 — Secret Item

72521 — PZL P.11f

72522 — Secret Item PZL P.11g Kobuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72518 — PZL P.11b

72521 — PZL P.11f

Z tego co kojarzę to b i f to licencyjne "rumuny" były. 11b za a i 11f za c.

P.11b to "rumun" ale polskiej budowy, a nie licencyjny - to w uproszczeniu P.11a z Gnomem

 

i płatem od P.7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.