Skocz do zawartości

A22 Churchill MkVII Crocodile 1:35


marioba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów!

Przedstawiam kolejnego gniota z mojej kolekcji, zrobionego jakiś czas temu.

A22 Churchill MkVII Crocodile 1:35. Model jeszcze dwudziestowieczny, a dokładnie to stara Tamiya. Zrobiony z pudła i pomalowany tak dla odmiany Humbrolem. Kończony Pactra, Vallejo, chińskie oleje i pastele. Zapraszam do ogladania i oceny.

 

 

Churchill0.jpg

Churchill1.jpg

Churchill12.jpg

Churchill2.jpg

Churchill3.jpg

Churchill4.jpg

Churchill13.jpg

Churchill5.jpg

Churchill7.jpg

Churchill9.jpg

Churchill8.jpg

Churchill6.jpg

Churchill11.jpg

Churchill10.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... nie ma to jak pancerka I to jeszcze dobrze zrobiona

Ma ten piękny brzydal jakies wnętrze?? Czy ten wlaz tak tylko otwarty?

Model ładny,, jeśli mogę to tak ująć

Pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki gniot model pięknie wykonany i nie za mocno styrany .

Popełniłem kiedyś takiego i za każdym razem jak patrzę na te małe kółka to mnie śmiech ogarnia stonoga .

Twój jest ładny będzie jakaś podstawka ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Panie sklejacz, no bardzo ładnie...jakby to powiedział pewien gość: no brawo Jasiu

 

Jednak chyba coś grzebnąłeś w nim, bo te gumowe(?) chlapacze to w zestawie nie są tak pomiętolone hm?

 

Właśnie, i mnie on interesuje - tylko jak na laika z tematem, niebardzo mogę walorkę do niego wyszukać.

 

Jest świetnie malarsko, ale na IV "dałeś więcej dla oka".

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze to plastik z zestawu wycieniony nożem do tapet i papierem ściernym. Sam model to starocie, Edek robił kiedyś blaszki do tego http://www.eduard.cz/products/card.php?id_product=215&name=&catalogue_nb=&type=1&pgroup=2&scale=4&product_month=&product_year=&page_start=80 i ktoś jakieś graty z żywicy. Generalnie to zabawka. Chyba AFVClub zrobił zestaw Mk V, ale go naocznie nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Obaj wpadliśmy na pomysł z poszarpanymi fartuchami. Ja bałem się je zbytnio masakrować, Ty poszedłeś dalej i wyszły znacznie lepiej. Te kanistry na tylnym błotniku powinny mieć uchwyty. Ja z tego powodu z nich zrezygnowałem . Nie chciało mi się ich dorabiać Podoba mi się kurzenie. Bardzo fajnie wyszedł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo elegancko pomalowany. Wszystko w sam raz , nic nie przesadzone i bardzo mi się podoba.

Sam jestem w trakcie klejenia Mk.III i jak zakończę to dopiero zobaczysz gniota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.