Skocz do zawartości

Kanonenjagdpanzer


marioba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów!

Kanonenjagdpanzer 4-5 90mm (KaJaPa), Revell 1:35

Model z pudła, malowany akrylami Revella i resztą świata. Zapraszam do oglądania i oceny.

 

 

kajapa01.jpg

By olmaka at 2012-01-14

kajapa02.jpg

By olmaka at 2012-01-14

kajapa03.jpg

By olmaka at 2012-01-14

kajapa04.jpg

By olmaka at 2012-01-14

kajapa05.jpg

By olmaka at 2012-01-14

kajapa06.jpg

By olmaka at 2012-01-14

kajapa07.jpg

By olmaka at 2012-01-14

kajapa08.jpg

By olmaka at 2012-01-14

kajapa09.jpg

By olmaka at 2012-01-14

kajapa10.jpg

By olmaka at 2012-01-14

kajapa11.jpg

By olmaka at 2012-01-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako iż współczesne to nie moja działka, postanowiłem skomentować ową prace. Kiedyś mi zarzuciłeś, że przegapiam Twoje modele a tak nie jest. Bardzo mi się podobają kolory jakie zastosowałeś na owym model. Rozkład plam, pomalowane łopaty i inne detale to tylko "wisienki na torcie". Co więcej powoli mnie przekonujesz do robienia czystego układy jezdnego. Całość robi piorunujące wrażenie. na koniec chciałbym wspomnieć o wyśmienicie wyglądających i delikatnych śladach po deszczu.

Mam nadzieje, że nie przysypiasz po moich wypocinach ale obiecałem ten post.

 

Co do plamy, kilof mógł być w użyciu i po włożeniu na stelaż pobrudził pancerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To cień, cholerny shadow, albo der Schatten, albo тень, który zrobił się z oświetlenia dwoma lampami. Kilof jest mocno masywny i taki powstał efekt.

Tutaj go już nie ma.

 

kajapa12.jpg

 

No i straszne dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy wypowiadam się w tematach dotyczących pojazdów współczesnych, jednak kamuflaż rodem z 1945 roku oraz sylwetka pojazdu wyglądająca na jakąś hybrydę Hetzer'a i StuG'a nie pozwalają przejść mi obojętnie

Model pomalowany w twoim stylu, super dobrałeś kolory kamuflażu. Podobają mi się delikatne, acz widoczne zacieki oraz kurzenie, bardzo fajnie pomalowałeś narzędzia. Jedynie podwozie jak na mój gust mogłoby być nieco bardziej ubrudzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ci wyszedł. Strasznie żałuję,że nie robisz warsztatów, bo można by wiele rzeczy w trakcie podejrzeć. Jak model jest gotowy to widać już tylko efekt ostateczny, który jest naprawdę fantastyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny dla oka Wider. O tyle przyjemniejszy, że przypomina mi młode lata kiedy to w czasie ćwiczeń na poligonie niszczyłem tego typu pojazdy, rzecz jasna tylko aplikacyjnie. Za moich czasów ten niszczyciel czołgów uważany był za priorytetowy bardzo niebezpieczny środek ogniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Szanownych Forumowiczów!

Po trzech tygodniach nieobecności,wypada coś napisać...

Bardzo dziękuję że model się trochę podoba! Zachęca mnie to do dalszego działania...

 

 

Bardzo przyjemny dla oka Wider. O tyle przyjemniejszy, że przypomina mi młode lata kiedy to w czasie ćwiczeń na poligonie niszczyłem tego typu pojazdy, rzecz jasna tylko aplikacyjnie. Za moich czasów ten niszczyciel czołgów uważany był za priorytetowy bardzo niebezpieczny środek ogniowy.

 

 

Ja miałem strącać B-52, F-111 i różne takie tam nosiciele....

 

Zupełnie nie moje klimaty ani skala ani okres ale model godny uwagi zrobiony super na dioramce prezentowałby sie imopnujaco gratulacje za wykonanie :-)

Pozdrawiam

 

Niestety dioramy nie będzie....

 

Świetnie wykonany model Gratuluje

 

Jeszcze raz dzięki....

 

Marioba,znam wypraski z ktorych zrobiles swojego JaPa koszmar ale model super,potwierdziles stara zasade,nie dodatki czynia z modelu cuda ale wlasnie malowanie.

 

Nie są aż takie złe. Są gorsze np: Luchs od Mirage. Malowanie? Staram się....

 

Powiem tak : jak na to jaka padlina jest w pudełku...

Twój model wygląda rewelacyjnie tak 3maj

 

Trzymam.....

 

Model pomalowany w twoim stylu

 

Ale czad! Mam swój styl. Strasznie mnie to cieszy....

 

 

Jeszcze raz wielkie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.