Skocz do zawartości

M24 Chaffee, 1:35, Italeri - pierwszy w karierze :-)


ministersan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co prawda zająłem się modelarstwem już ponad rok temu (bo powrót po sklejeniu w latch 80 ze trzech ulepków to za duże słowo), to do tej pory udało mi się skleić jedynie jeden śmigłowiec. Zaczynałem wiele modeli, zakładałem warsztaty (nawet konkursowe), ale zawsze coś mnie odepchnęło od modelu i lądował w szafie. Aż do TEGO dnia... ...kupiłem okazyjnie Merkave w 1/72 z Revella i postanowiłem ją skleić. I to był strzał w dziesiątke - okazało się, że pomimo tego iż od lat interesuje się lotnictwem to w modelarstwie pancerka, a nie lotnictwo jest tym co tygrysy lubią najbardziej . Od tamtej chwili wszystko poszło z górki skleiłem Merkave (galeria lada moment) a w międzyczasie zakupiłem poniższy model i także ropocząłem go sklejać.Udało mi się też wrócić do modeli samolotów i w przerywnikach powoli je kończę.

Model prosto z pudła - jako pierwszy był po prostu poligonem i świetną zabawą - anteny nie pomalowane, w najbliższym czasie zmienie je na inne , bo te zestawowe są kiepskie.

Zapraszam do oglądania, fotki na miare moich umiejętności - może sprobuje zrobić sesje w plenerze.

Po przydługawym wstępnie zapraszam do oglądania mojego "dziewiczego" modelu pancerki.

e66477ed001aa9c34fd32748

 

7d9062f4000bf3d14fd3274b

 

adee80e300131c9d4fd32753

 

e0bb4f5a001ec4fa4fd32758

 

9307d273000802634fd3275c

 

7475e0900023be3d4fd3275f

 

c9d76c9300008a274fd32762

 

157d9a2d0016f2854fd32765

 

3003f3de00178bf04fd32768

 

6655d55f0005cd914fd3276c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model widzę że przełomowy (przełamałeś się i zacząłeś kończyć inne).

Ładnie się ten pojazd prezentuje. Jedyna uwaga to zaciek z przodu wanny i za bardzo zardzewiałe gąsienice (chyba że to wietnamskie błoto to wtedy jest ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model widzę że przełomowy (przełamałeś się i zacząłeś kończyć inne).

Ładnie się ten pojazd prezentuje. Jedyna uwaga to zaciek z przodu wanny i za bardzo zardzewiałe gąsienice (chyba że to wietnamskie błoto to wtedy jest ok).

 

Zaciek - fakt, że nieciekawy, ale to były eksperymenty i niektóre się nie udały (choć nie zniechęciły mnie do dalszej pracy jak przy poprzednich modelach). A gąski... no cóż - z koloru i pociągnięcia metalizerem oraz srebrną suchą pastelą jestem zadowolony. To miałą być rdza i troszke błota, ale nie do końca wyszło - choć na żywo ten "rudy" aż tak nie wali po oczach. Dzięki za wsparcie i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.