Skocz do zawartości

Pershing 1:35 Hobby/Boss


Keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

Sam tank jak i figuranci wyszły naprawdę bardzo ładnie.

Jedynie na podstawce to stojące drzewko jest nie za bardzo.Tzn sam pień jest OK tylko gałęzie mi nie pasują.

Zwalony pień za to wygląda bardzo fajnie w tym mchu i naroślach.

I ta biała kartka psuje fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tank jak i figuranci wyszły naprawdę bardzo ładnie.

Jedynie na podstawce to stojące drzewko jest nie za bardzo.Tzn sam pień jest OK tylko gałęzie mi nie pasują.

Zwalony pień za to wygląda bardzo fajnie w tym mchu i naroślach.

I ta biała kartka psuje fotki.

Dzięki z drzewa sam zadowolony nie jestem jakiś patent na zrobienie korony chętnie przyjmę.

 

Bardzo ładne figurki, niepomalowane w "komiksowej" konwencji.

Dzięki. Nad figurkami jeszcze czeka mnie sporo pracy.

Fajnie.Dwubarwne obicia

Figurasy trzymaja poziom tanka.Ogolnie bardzo mi sie podoba.Pozdro.

Fajnie, że się podoba

Bardzo dobra praca. Tank jak i figurki super. Podstawka dodaje smaku całości.

Ciesze się. Nad podstawkami muszę jeszcze popracować a będzie ich trochę, mam nadzieje, że lepszych.

Teraz czekam na lufę do IS'a i zapraszam do śledzenia kolejnego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawkę z drzewkiem z ogrodu botanicznego przymykam oko

Poziom wykonania żelastwa i przede wszystkim pozorantów rekompensuje "rajskość" drzewka

Świetnie skomponowana scenka, naturalne pozy wojaków i powtórzę- wykonanie wozu gwarantuje przyjemność w odbiorze. Gratulacje!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawkę z drzewkiem z ogrodu botanicznego przymykam oko

Poziom wykonania żelastwa i przede wszystkim pozorantów rekompensuje "rajskość" drzewka

Świetnie skomponowana scenka, naturalne pozy wojaków i powtórzę- wykonanie wozu gwarantuje przyjemność w odbiorze. Gratulacje!

Wiem jak pisałem wcześniej z drzewka zadowolony nie jestem.

 

Witam. Bardzo podoba mi się pojazd, bardzo figurasy, pień na podstawce wymiata. Nie podchodzi mi wygolone drzewko i kocyk na pojeździe. Sprawia wrażenie grubego i sztucznego. Ogólnie odbiór pracy bardzo pozytywny

;) kocyk to pierwszy raz robiłem, podobnie jak drzewa...poćwiczę.

 

:super:
bardzo fajna praca

Dzięki.

 

Jedynie czego się mogę czepić to tego pana klęczącego nad gąsienicą. Przy pierwszym lepszym ruchu pojazdu poleciał by na pysk. Reszta bardzo fajna.

Cóż mogę powiedzieć figurant klęczy luzem(nie przyklejony) ;p akurat się wychylał.

 

Jeszcze raz dzięki za pozytywny odbiór i uwagi na kolejnych podstawkach drzewek nie będzie...przynajmniej się nie zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna modelarska robota. Gratulacje. Pięknie pomalowane figurki - na siłę można się czepiać sposobu trzymania broni przez niektórych ale trzeba też mieć na uwadze, że dałeś duże zbliżenia i dlatego to "wyłazi". Mundury wymagają wg mnie zmatowienia - troszkę zanadto są satynowe. Właśnie taki sposób malowania figurek uwielbiam - subtelne delikatne cieniowanie, dzięki któremu, jak słusznie zauważył Kolega "ziołek" nie ma efektu "komiksowego". Pozdrawiam. RB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna modelarska robota. Gratulacje. Pięknie pomalowane figurki - na siłę można się czepiać sposobu trzymania broni przez niektórych ale trzeba też mieć na uwadze, że dałeś duże zbliżenia i dlatego to "wyłazi". Mundury wymagają wg mnie zmatowienia - troszkę zanadto są satynowe. Właśnie taki sposób malowania figurek uwielbiam - subtelne delikatne cieniowanie, dzięki któremu, jak słusznie zauważył Kolega "ziołek" nie ma efektu "komiksowego". Pozdrawiam. RB

Chlusnę po nich matem z lekka

 

Bardzo ładna praca, wszystko mi się bardzo podoba.

Dzięki.

 

Jak dla mnie fajnie, nawet bardzo. Czołg i figurki na duży plus. Uwagi Roberta co do zmatowienia figurek - słuszne. Ładne cieniowanie (chciałbym tak umieć) figurek, nie "komiksowe". O drzewie było, więc nic tylko pogratulować

Figurki jakie wcześniej malowałem widać na moim MS-1,http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=68&t=34759 malowałem olejami (twarze) akryle mi wyszły na plus do tego ładne figurki Dragona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.