Skocz do zawartości

Krauss Maffei Sd.Kfz 7/1 20mm Flakvierling 38


marioba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Krauss Maffei Sd.Kfz 7/1 20mm Flakvierling 38. Model skończony (nareszcie). Zapraszam do oglądania i oceny.

 

Warsztat jest tutaj: http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=19545

 

01_zps393c9834.jpg

 

02_zps1775f8b4.jpg

 

03_zpsb060850d.jpg

 

04_zps2eb0fbdb.jpg

 

05_zpsb5702f33.jpg

 

06_zps8070317d.jpg

 

07_zps1c7a9613.jpg

 

08_zps6f5cda73.jpg

 

09_zpse8069cdb.jpg

 

10_zpsc2dec871.jpg

 

11_zps6b222ee3.jpg

 

12_zps893c8185.jpg

 

14_zps2d51c0be.jpg

 

13_zps955cd0c7.jpg

 

 

I tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło popatrzeć, tyle, że taki pusty jakby stał gdzieś zaparkowany, aż się prosi o obsługę (lub chociaż jakiegoś mechanika) jakieś puste łuski na lawecie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Po tygodniu wypada coś napisać....

 

 

Przede wszystkim dziękuję że ten mój gniot choć trochę sie podobał...

 

 

Piękna praca.

 

Dzięki...

 

Świetny

 

Dzięki...

 

Model powalający!!! Tylko te zdjęcia trochę nie takie:(

Gratuluję, Marcin

 

Dzięki. Masz rację, zdjęcia jak zwykle słabe, ale staram się...

 

Modelik bardzo ladny nic dodac nic ujac moze tylko brak podstawki bo szkoda zeby tak na golym betonie stal

 

Dzięki. Podstawek nie robię, bo nie mam na to miejsca i nie potrafię ich robić....

 

Uwielbiam Schleppery. Twój bardzo przypadł mi do gustu. Choć w jednym kolorze to wygląda przestrzennie. Trudna rzecz do osiągnięcia. Choć model wiekowy to wykonanie super. Gratulacje

 

Dzięki!. Ja też bardzo lubię niemieckie półgąsienicówki

 

Bardzo fajny

 

Dzięki, ale nie wyszedł do końca tak jak chciałem...

 

Jak zwykle profesjonalizm

 

Raczej sobotnio-niedzielna dłubanina, ale dziekuję...

 

Miło popatrzeć, tyle, że taki pusty jakby stał gdzieś zaparkowany, aż się prosi o obsługę (lub chociaż jakiegoś mechanika) jakieś puste łuski na lawecie itp.

 

Masz rację! Coś by się przydało dla ożywienia całości. Ale niestety wena odeszła i jedynie co chciałem to skończyć szybko ten model, który stał na półce rozbabrany przez kilka lat.

 

Jeszcze raz dziękuję!

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wena odeszła i jedynie co chciałem to skończyć szybko ten model, który stał na półce rozbabrany przez kilka lat

 

No, widzę, że nie tylko ja tak mam.... Pocieszające!

Efekt interesujący- ładnie, delikatnie (jak na współczesne standardy) zakurzony i pobrudzony.... Eleganckie cieniowanie... Ja bym jeszcze popracował nad gąsienicami- żeby lepiej pasowały do kół jezdnych....

Pozdrawiam i życzę następnych, co najmniej tak udanych modeli...

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.