Skocz do zawartości

Jadgpanzer IV L/48 Italeri 1:35


Keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

Model posiada więcej błędów niż ogniw w gąskach do tego moje popsucia. Zbrzydł mi przy samej budowie, gęsi na złość się rozklejały. Taki model przestroga jak nie sklejać

DSC_1042_zps70928eb0.jpg

DSC_1045_zps7ff47ec4.jpg

DSC_1046_zpsc4459481.jpg

DSC_1048_zps04159218.jpg

DSC_1052_zps608d9951.jpg

DSC_1073_zpsb421d5d4.jpg

DSC_1080_zps2697ee80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jak na błędy jakie posiada ten zestaw, to raczej udało ci się wyjść z nich bezbłędnie!

Model podoba mi się. Jest na czym oko zawiesić. Całość wygląda klimatycznie. Poobijane z umiarem. Pobrudzone tak jak lubię. Nic dodać, nic ująć.

 

 

Sam zestaw nie jest aż tak tragiczny. Lepię taki sam, tylko w środkowej wersji L/70 (pudło kupione 15 lat temu). Owszem są tam jakieś wpadki, coś tam trzeba wywalić, coś dolepić, coś czymś zastąpić, ale w sumie jest OK.

Poza tym jestem Fanem Italeri, a takich jak ja jest niewielu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki model przestroga jak nie sklejać

Kokietujesz.

Nie, Sklejałem go byle jak, bez chęci jakichkolwiek, jakoś tak wyszło, najbardziej mnie zimmerit zmęczył z masy Milliput który pierwszy raz robiłem i źle odmierzyłem pola na kalki które po prostu przyciąłem tak mi się nie chciało..

Witam!

 

Jak na błędy jakie posiada ten zestaw, to raczej udało ci się wyjść z nich bezbłędnie!

Model podoba mi się. Jest na czym oko zawiesić. Całość wygląda klimatycznie. Poobijane z umiarem. Pobrudzone tak jak lubię. Nic dodać, nic ująć.

 

 

Sam zestaw nie jest aż tak tragiczny. Lepię taki sam, tylko w środkowej wersji L/70 (pudło kupione 15 lat temu). Owszem są tam jakieś wpadki, coś tam trzeba wywalić, coś dolepić, coś czymś zastąpić, ale w sumie jest OK.

Poza tym jestem Fanem Italeri, a takich jak ja jest niewielu....

Fajnie, że się podoba. Niektóre błędy się spiętrzyły po czym poddałem się i próbowałem po prostu ładnie pomalować. Nie jestem fanem żadnej z firm, kupuje co mnie interesuje i się tym bawię tu mi zabrakło chęci i sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.