Skocz do zawartości

Oshkosh MRAP- ATV Panda 1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

Grande Finale

dzięki warsztatom kilku Kolegów udało mi sie zakończyć. Nie ukrywam, że frajdę miałem dużą przy budowaniu pojazdu. W mojej skromnej opinii jest to najefektowniejszy współczesny pojazd kołowy. Gdyby ktoś dyponował dokumentacją-zwłaszcza zabudowy tyłu, to skusiłbym się na budowę w wersji dla Specialsów, czyli to:

SOCOM

ad86_zps835ec54a.jpg

 

warsztat

viewtopic.php?f=87&t=44850

Zdjęcia, można sobie poużywać

IMG_6409_zpscc979e92.jpg

IMG_6410_zps6135c27f.jpg

IMG_6411_zps05ac5ce0.jpg

IMG_6412_zpsd2e50f0f.jpg

IMG_6413_zps1d22993e.jpg

IMG_6414_zps961eaefc.jpg

IMG_6415_zpsea4a1f4e.jpg

IMG_6416_zps80e2d27c.jpg

IMG_6417_zpsb18b5df3.jpg

IMG_6418_zps96db7306.jpg

IMG_6419_zps9788c549.jpg

IMG_6420_zps84561ea0.jpg

IMG_6421_zps4ce3974a.jpg

IMG_6422_zpse59b2e89.jpg

IMG_6423_zpsff053cb8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mu to "czarne, wystające cuś" na przedzie?

A mogę ja wytłumaczyć? To urządzenie "Rhino", służy do detonowania ładunków-pułapek odpalanych na podczerwień. To po prostu układ elektryczny w obudowie, mina wybucha przed pojazdem, a nie pod silnikiem. W pozycji transportowej ustawiane pionowo, "w boju" - jak w modelu, poziomo. Może być wysunięte nieco bardziej (teleskopowo), makinen zrobił je zsunięte.

 

Model bardzo dobry, pochwaliłem go już na forum Humvee. Makinen się ostatnio ostro rozbrykał, zarówno ilościowo, jak i (wreszcie! ) jakościowo Aż strach pomyśleć, co będzie dalej. Tym bardziej oczekuję jego kolejnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem zamiar wyjaśnić temat Rhino, ale już mnie Kubisz wyręczył

Gerd-podstawek nie robię. Dwa powody- szkoda mi miejsca, a po drugie przy prawie 30 modelach humvee, które głownie operują w tym samym obszarze, to robienie w większości pustynnych winietek miałoby się z celem. Pustynia w Afganistanie, pustynia w Iraku, pustynia w Libanie, pustynia w Izraelu...pustynia Błędowska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się sklejała ta Panda, bo ja ją jeszcze cały czas mam w pudełku.

 

Pierwsze moje podejście było " na szybko". Efekt był mizerny. Teraz kupiłem model wstępnie sklejony, wiec najgorsze mnie ominęło. Masa detali, które trzeba obrobić. Środek cały do dorobienia we własnym zakresie, chyba, ze chcesz robić zamkniętą wersję. Model jest efektowny, więc warto się przyłożyć. Ja korzystałem z trzech warsztatów i świetnych walkaroundem- baza jest. Działaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.