Skocz do zawartości

M706 Commando Armored Car


wajtok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Warsztat ukończony. Jak ktoś zainteresowany to proszę zajrzeć tutaj

Zanim ktokolwiek coś napisze chciałbym pokusić się o krotki własny komentarz.

Generalnie z modelu jestem zadowolony, jest to drugi mój model gdzie bawiłem się ''tak na poważnie'' wszelkiego rodzaju washami, pigmentami i olejami.

Po raz pierwszy robiłem również model z wnętrzem ( no to trochę szumnie powiedziane ) i myślę, że nie wszyło to najgorzej - podobają mi się obicia wewnątrz pojazdu. Natomiast niezadowolony jestem z luf karabinowych - powinienem je wymienić na metalowe - i tak zrobię następnym razem - te plastiki bardzo psuja efekt . Nie podobają mi się również wizjery - są kiepsko pomalowane - na przyszłość będę je najpierw malował a potem wklejał. Nie pomalowana jest również wieża w środku - nie wiedziałem , ze będzie to widać z zewnątrz Myślę również, ze uchwyty powinienem sam dorobić - lepiej to wygląda niż te plastikowe.

Łańcuch z przodu powinien być zakończony hakiem, ale jak go obrabiałem to jak zwykle wstrzelił mi z pęsety i ślad po nim zaginał No i oczywiście wnętrze jak słusznie zauważył kolega n_lukasz powinno być jasne a nie zielone. no i chyba antena powinna być trochę cieńsza

A teraz zapraszam do oglądania i komentowania

 

P9223097.JPG?gl=GB

 

P9223101.JPG?gl=GB

 

P9223103.JPG?gl=GB

 

P9223107.JPG?gl=GB

 

P9223109.JPG?gl=GB

 

P9223112.JPG?gl=GB

 

P9223115.JPG?gl=GB

 

P9223119.JPG?gl=GB

 

P9223121.JPG?gl=GB

 

P9223124.JPG?gl=GB

 

P9223127.JPG?gl=GB

 

P9223130.JPG?gl=GB

 

P9223133.JPG?gl=GB

 

P9223136.JPG?gl=GB

 

P9223142.JPG?gl=GB

 

P9223149.JPG?gl=GB

 

P9223153.JPG?gl=GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się. Całość robi pozytywne wrażenie, choć widać pewna niekonsekwencję w zaciekach pionowych. Nie sa chyba na całej powierzchni pojazdu. Druga rzecz to zbyt ostre przejścia z błota w czyste obszary i kurz. Trochę mogłeś go z pędzla popryskać tym błotem. To samo tyczy sie kół- nie wiem jeszcze co, ale coś mi w nich ńie pasuje.

Starannie pomalowany, dobry, choć delikatny wash- moze w niektórych miejscach go brak. ( dobrze, ze nie przesadziłeś w druga stronę). Jak na drugi model "na poważnie" , to bardzo udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka niekonsekwencja w brudzeniu.

 

Zacieki sugeruja dłuższe oddziaływanie warunków atmosferycznych na pojazd, a na rantach, brzegach, krawędziach, przy włazach itp zero nawet zadrapania czy odprysku.

 

Sklejony prawidłowo więc dawaj na warsztat kolejnego delikwanta!

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.