Skocz do zawartości

M4A3E8 Sherman - Dragon 1/35


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Model jak na mnie skończony w dość szybkim tempie. Sam model składało się bardzo dobrze i przyjemnie. Trochę pracy wymagały gąsienice (niestety nie magic tracki). Tutaj znajduje się warsztat: WARSZTAT. Zawsze chciałem mieć Shermana w zimowym płaszczyku, a że mam dwa takie to z jednym mogłem sobie pozwolić na eksperymentowanie. Osobiście jestem z niego zadowolony, ciekawi mnie natomiast co wy o nim sądzicie? Zapraszam do oglądania zdjęć:

 

DSCF7418.JPG

 

DSCF7419.JPG

 

DSCF7420.JPG

 

DSCF7421.JPG

 

DSCF7422.JPG

 

DSCF7423.JPG

 

DSCF7427.JPG

 

DSCF7428.JPG

 

DSCF7430.JPG

 

DSCF7431.JPG

 

DSCF7432.JPG

 

DSCF7434.JPG

 

DSCF7435.JPG

 

DSCF7436.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny model, zrobiony ze smakiem i wyczuciem. jeśli coś można byłoby zasugerować to większe zróżnicowanie kolorystyki brudzenia, zwłaszcza podwozia. no i na podstawkę go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dzięki za ciepłe przyjęcie modelu.

 

Jak Ty robisz takie ładne zdjęcia?
Dwie lampy z żarówkami 5500K po bokach i jedna biurkowa nad modelem z podobną żarówką. Aparat w wiekszości przypadków w trybie "A" z przysłoną maskymalnie otwartą i na samowyzwalaczu. Czasami w trybie ręcznym "M" jak aparat nie chce mi się dobrze ustawić z czasem naświetlania i wychodzi za ciemne lub jasne. Ale rzadko się to zdarza.
Twoje wykonanie dla mnie bomba.

Ps. Wyrabiasz się, warsztat tylko 7 stron ;)

Dzieki Seba, staram się, he, he. Jednak nie będzie tak różowo jak się wezmę za Tygrysa z Dragona. Mam już do niego zimmerit z Ataku i lufę z RB. Jeszcze tylko friulki. Ale to za jakiś czas. Mam nadzieję że wtedy się pojawisz.
... szkoda ze tej płachty nie dorobiłeś zróżnicowało by to kolorystykę. Ale to moje odczucie.
Lenistwo. Nie chcialo mi się z GS'em paprać tylko dla tej płachty. A i przy dwójce małych brzdąców ciężko czas na model znaleźć a co dopiero na dorabianie dodatków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... szkoda ze tej płachty nie dorobiłeś zróżnicowało by to kolorystykę. Ale to moje odczucie.
Lenistwo. Nie chcialo mi się z GS'em paprać tylko dla tej płachty. A i przy dwójce małych brzdąców ciężko czas na model znaleźć a co dopiero na dorabianie dodatków.

Wiem cos o tym , ja ostatnio kucyki pony glolwnie maluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba Sherman w twoim wydaniu zimowego kamuflażu.

Koledzy już pisali o zróżnicowaniu kolorystycznym zacieków, mi za to rzucił się w oczy karabin wieżowy a konkretnie lufa. Widać jakby nie oszlifowany ślad po łączeniu form. Chyba że to tylko złudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.