Skocz do zawartości

KW-2 Trumpeter 1:35


Grazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Mój drugi z kolei model ukończony. Budowa trwała ok. 3 miesięcy.

Zapraszam do komentowania (mile widziane jakiekolwiek pozytywy, bo moja pewność siebie wisi na włosku. I niedługo zawiśnie na wieki wieków )

Koła wyszły trochę ciemno, nie udało się zdjęcia wyratować, ale ogólnie błoto widać (ciemne, występujące na terenie Rosji)

 

DSCF1784_zpsyvtkhgcc.jpg

DSCF1774_zpsni28drel.jpg

DSCF1777_zpsdw06o2bk.jpg

DSCF1796_zpsjcr4mhni.jpg

DSCF1781_zpsnqqeoccd.jpg

DSCF1779_zpsawlbtf7h.jpg

DSCF1787_zpslzrnr54l.jpg

DSCF1782_zpswjvakxua.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na model podoba mi się.

Malowanie, brudzenie itp. wyszło całkiem fajnie.

Niektóre efekty zniszczeń bardzo dobrze wyglądają.

Ale - w moim odczuciu - wszystko zepsułeś tymi śladami po trafieniach - za dużo i nie tak to powinno wyglądać. Niektóre wyszły Ci nawet fajnie ale większość (zwłaszcza na wieży) wygląda mało realistycznie.

Trochę Cię poniosło tym razem ze zniszczeniami ale powodzenia przy coraz lepszych kolejnych modelach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł i wykonanie też fajne tylko te ślady po trafieniach na wieży mało realistyczne ponieważ w tylnej części wieży ten czołg miał ponoć skład amunicji. Piszę to już 2 raz. W warsztacie też o tym wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie swietny model, no te trafienia jak dla mnie troche sprawe zj..... :(, druga sprawa to te blotko, warto zawsze zrobic jakas mala podstawke jak sie tak mocno packa blockiem model, tworzy to wtedy taka "wiarygotna" calosc, te ublocone kola i gaski az gryza po oczach na tym czystym tle. Generalnie widac, ze warsztat maz juz opanowany wiec Twojej "pewnosci siebie" nie trzeba umacniac, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w warsztacie, zmasakrowałeś ten model tymi śladami po pociskach - psuje to odbiór gdybyś ograniczył ich ilość o 2/3 było by o wiele lepiej Po za tym trochę "odleciałeś" z tym rozwalonym peryskopem i skrzynką narzędziową.

Działaj dalej, kolejny model będzie jeszcze lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po umieszczeniu galerii miałem lekką załamkę , następna przyszła przy Leopardzie , bo kamo nie wyszło , aerograf się przytykał a farba nie taka i jeszcze parę innych pierdół . Walnołem sobie drina , pyknołem model na panzer grey , wyszły mi troszkę lepsze zdjęcia i stwierdziłem , że może nie każdy klei i maluje tak jak kilku chłopaków na tym forum ale jak nie będę próbował to nigdy do tego nie dojdę , więc będę lepił dalej , najlepiej jak potrafię bo to zajebiste hobby .

Dobra ale się rozwinąłem , model bardzo mi się podoba , między tym a poprzednim gigantyczny postęp , klej dalej nie rezygnuj , powodzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiele bardziej oryginalny nie będę. Podoba mi się malowanie. Trafienia pociskami juz nie.

Wstawiaj pomiędzy linkami do zdjęć pustą linię jak piszesz posta. Wtedy zdjęcia będą odseparowane od siebie i lepiej się je będzie przeglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.