Skocz do zawartości

VBL PANHARD - Tiger model


vollff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam model ulepiony

W zasadzie prosto z pudła Jedynymi dodatkami są kable od radjostacji, GPS unit oraz na zewnątrz - wire cutter oraz dodatkowe anteny.

Model łatwy i przyjemny w montażu.

Popełniłem parę błędów ale jest to mój piąty model, więc mam nadzieję ze mi wybaczycie te niedoróbki Następny model bedzie lepszy

Link do warsztatu : viewtopic.php?f=87&t=52251

Zapraszam do galerii:

1Yl99rN.jpg

qtRJ3pU.jpg

AolvAc9.jpg

8jkoh8a.jpg

Y32hZL1.jpg

ELsqVgZ.jpg

IxrM9Ii.jpg

2VGVisa.jpg

aPcgd5D.jpg

3KnVFPM.jpg

ctH8X1X.jpg

paytvHW.jpg

j8Lfgkp.jpg

JMsJhup.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom w Iraku czy Afganistanie można sporo błota znaleźć. Te kraje to nie tylko upały i pustynia. Też bym się przyczepił do brudzenia, jeżeli miał być tylko kurz, to on włazi zwłaszcza w szczeliny. Tymczasem np. ranty felg i przestrzenie między kostkami bieżnika są czyste. Ale ogólnie model robi pozytywne wrażenie. O błędach nie będę nic pisał, widać, że jesteś ich świadomy. Bardzo fajny mały modelik, dużo mu dały dodatki "afgańskie"

 

Wiesz już, co następne na warsztat? Znowu coś ładnego 4x4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wykonany model. Nie leży mi współczesna pancerka, ale naprawdę biję pokłony Mam pytanie związane z wklejaniem przez Ciebie szyb w modelu ( nie znalazłem nigdzie takiej informacji w wątku warsztatowym: czym wklejałeś szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wykonany model. Nie leży mi współczesna pancerka, ale naprawdę biję pokłony Mam pytanie związane z wklejaniem przez Ciebie szyb w modelu ( nie znalazłem nigdzie takiej informacji w wątku warsztatowym: czym wklejałeś szyby?

 

 

Cześć - fajnie że ci się podoba mój ulepek

Szyby wkleiłem na zwykłym revellowskim kleju do plastiku. Zaczekałem tylko jak troche podeschnie i zrobi sie taki gumowaty - i takiego gluta w niewielkiej ilości zaplikowałem na szybkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ładny model

 

Tylko dwie uwagi.

Podobnie jak i ja nie usunąłeś śladów po wypychaczach na wewnętrznej części włazów...

Za bardzo ubrudziłeś wnętrze, szczególnie podsufitkę i oparcia przednich foteli. Spędziłem trochę czasu jako kierowca tego pojazdu i nigdy mojej załodze sie to nie udało. Fotel tylny jak najbardziej bo zawsze jak wsiadasz to go upierdzielisz, ale nigdy przednie. To jak z założeniem chełmu na lewą stronę, nie uda się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.