Skocz do zawartości

Pz.Kpfw 38H735(f), 1:72, S-Model


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Zara, co ja tu robię, to chyba nie mój dział... W ramach przestojów wywołanych ciapaniem olejami po kadłubie Ziaby, zrobiłem sobie takie cUś. Jakby nie liczyć kilku 72-jek co zlepiłem jeszcze jakoś w podstawówce, to to jest mój pierwszy CzołK, czołK co Fszystkie inne czołKi ma pod sobOM

 

44120219891_1e73a080ba_o.jpg

 

43213298475_dcbaa57c3a_o.jpg

 

44120219991_e7b71b3ef3_o.jpg

 

30251820968_32a134b78d_o.jpg

 

43213298585_4a59840583_o.jpg

 

44120220211_d74852a265_o.jpg

 

44120220201_cd5f86ddc9_o.jpg

 

44120220121_82a495332b_o.jpg

 

i żeby nie było że się śmigło...w sensie armatka nie krENci

 

43213298685_4a95af23e4_o.jpg

 

zapałek nie mam, bo nie palę, a pIniENdzy nie mam, bo wydałem, także ten....

 

44120220321_669a21d0c7_o.jpg

 

Jakby ktoś chciałby się pośmiać jeszcze, to polecam się na przszłość, w końcu w pudełku były dwa....

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobione rozjaśnienia, rdzawe odpryski, ale są też i w kolorze rozjaśnionego podkładu, rdzawe zacieki, błoto z umiarem. Nic nie przesadzone moim zdaniem. Jak ktoś tak robi pierwszy czołg w tej skali to zachęcam do robienia kolejnego, bo spodziewam się rewelacyjnych modeli. Ten mi się bardzo podoba.

Model jest świetny. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował dobre człowieki

Co do S-modelu to jestem pod wrażeniem, wszystko ładnie odlane, uproszczenia nie są zbyt chamskie, a spasowanie idealne. Nie napiłowałem się w każdym razie.

Greif, 35 to za dużo roboty, projektów na miesiące i lata to ja mam dość na resztę życia, a te maluchy to fajna odpoczynkowa robota, ciach bach i masz w tydzień zrobionego czołga.

Mam tych kurdupli jeszcze kilka, w tym jeszcze jednego hoczkisa, chciałem sobie zrobić francuskiego, ale nie mam żadnych kalek, może zrobie jednego z tych mitycznych LECHICKICH, one nie miały żadnych oznaczeń o ile wiem. No chyba że ma ktoś do oddania/opylenia jakieś tam serduszka i cyferki do francuskich malowań....?

Trzonki pomalowałem cielistym a potem pociapałem olejami, chyba sieną paloną, a potem jeszcze mocno rozrzedzonym Van Dykiem, coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na 3 razy większy. Tutaj cieniowanie ma sens. Znakomity model!!! znakomity detal. Pewnie znakomity S-Model pomógł, ale tutaj TY pokazałeś klasę w malunku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.