Skocz do zawartości

(NATO-Polska...) LEOPARD 2A4


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni „państwo” długo oczekiwana odsłona LEOPARDA 2A4!...

Nagi jak go niemieccy inżynierowie stworzyli.

Dzięki uprzejmości żołnierzy z 10 BKPanc, i nie ukrywam wysokiego poziomu cierpliwości dla wścibskiego aparatu zagości u nas galeria z tym czołgiem (nie tylko z tym...:piwo: )

 

Szczere podziękowania, Oni "kochają" swój zawód, i są wysokiej klasy profesjonalistami.

 

Pozdrawiam...

Grzegorz.

 

 

b04525100320326am.jpg aab3075e5af2dd06m.jpg 835d03bbb38161aem.jpg acfa3eac4203fa96m.jpg c86457801d6ea7a0m.jpg 4f815f48e487d35bm.jpg c1e62f6c7bffb07em.jpg 8889c88b9057e8aam.jpg 2a99afde3c895494m.jpg 15167fcdffd0bfecm.jpg 00dd847900b01445m.jpg

 

Cdn... Rychło nastąpi...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł przy wielkości zdjęć do 1,5 mega niektórzy mogą mieć problem z transferem... Hm...

W zdjęciach, które nieco okroiłem, wklejam tak jak mówisz, ale przy pełnym rozmiarze, bez ich zmniejszenia to może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumiem, że owe "c.d.n." pojawi się szybciej niż c.d.n. z Muzeum w Drzonowie, którego de facto nie ma do dziś

 

Przy okazji może mi ktoś powiedzieć dlaczego na naszym sprzęcie pancernym nie ma już oznaczeń przynależności państwowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ cierpliwości...Zdjęcia z Drzonowa są i będą...

 

Leopard ma wszelkie aktualne oznaczenia na kadłubie.

Kiedyś wspominałem ze w warunkach bojowych oznaczeń państwowych się nie stosuje, a ten 2A4 był fotografowany zaraz po improwizowanej potyczce bojowej.

Należy zakładać (nie koniecznie...), że na defiladzie w Warszawie oznaczenia państwowe się na nim znajdą (reklama..i marketing...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: Grześ cierpliwości...Zdjęcia z Drzonowa są i będą...

A gdzież znajdziesz więcej cierpliwości niż u modelarza...

Leopard ma wszelkie aktualne oznaczenia na kadłubie.

Kiedyś wspominałem ze w warunkach bojowych oznaczeń państwowych się nie stosuje

Pewnie masz rację, zapewne są w tej sprawie jakieś zarządzenia (rozkazy) ale komu przeszkadzały małe szachownice na wieżach naszych pancerniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ale mi się wydaję Adamie, że szachownice to oznaczenie należy do sił powietrznych...

A co do fotek to dla modelarza który tworzy tego pancerniaka to foty jak w sam raz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam pytanie : dlaczego na polskich Leopardach nie ma juz szachownic?

 

Adam

………………………………………………………………………………………………………………………………

 

Przy okazji może mi ktoś powiedzieć dlaczego na naszym sprzęcie pancernym nie ma już oznaczeń przynależności państwowej

:roll: …………………………………………………………………………………………………………………

 

Leopard ma wszelkie aktualne oznaczenia na kadłubie.

Kiedyś wspominałem ze w warunkach bojowych oznaczeń państwowych się nie stosuje, a ten 2A4 był fotografowany zaraz po improwizowanej potyczce bojowej.

Należy zakładać (nie koniecznie...), że na defiladzie w Warszawie oznaczenia państwowe się na nim znajdą (reklama..i marketing...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Grzegorz ,

na defiladzie w Warszawie nie bylo tych oznaczen na Leosiach.

Planuje w przyszlosci takiego Leoparda skleic i pomalu szukam wiadomosci.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 5 months later...

Poszukuję zdjęcia tylnego zaczepu Leona 2. Najlepsze ujęcie z prawej strony jakie znalazłem umieścił wyżej szwabu87.

 

Mam też całe tony fotek tylnej części i inne ujęcia z prawej, ale z porządną wizją od lewej jest trudno. Bez ujęcia z lewej nie jestem w stanie odtworzyć pręta znajdującego się z lewej strony zaczepu. To jest najlepsze co znalazłem, ale mi nie wystarcza:

 

http://data.primeportal.net/tanks/de_craecker/leo2_dutch/Leopard%202%20Dutch%20MBT%20%2844%29.JPG

 

Czy ma ktoś może jakieś pomocne materiały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.