Skocz do zawartości

Zapowiedź/nowość WORLD AT WAR


SHILKA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Pierwszy nr. do mnie dotarł , według mnie jest subtelniej zrobiony FTF i detal wyraźniejszy. Zastanawiam się jak racjonalnie dobrać się do gąsienic i kół żeby tego nie zepsuć. Koła od wewnątrz są puste jak w małych Dragonach przed erą gier. Trzeba będzie jakąś masą uzupełnić , jak ktoś chce to proszę podać jaką masę wolno twardniejącą można zastosować ( mam same szybko twardniejące i są takie sobie do tej operacji ) pozdrawiam OLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OLO

Mój patent na gąsienice ftf:

Przecinam "gąsienice" w 4 miejscach,za napędowym i przed napinającym, trasuje linie na kołach a napędowe ścinam całkiem i od wewnętrznej strony podklejam zębatkę z hips, na koniec sklejam z powrotem. Efekt wg mnie niezły, jakiś czas temu pokazywałem tu moją siódemkę dw z ftf, możesz zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a jak z instrukcją w WAWar, czy podobnie mikrej wielkości i mało czytelna jak w przypadku FTF? Po ostatniej walce z 2cm flakiem 30 jakoś się stałem wrażliwy na tem punkcie

Może dla znawców tematu to nie ma znaczenia, ale modele te w zasadzie mają być dla każdego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jakiś inbox bym chciał baaardzo zobaczyć, niestety model będę mógł dostać dopiero za dwa tygodnie a już się nie mogę tej dwójki doczekać:)

 

Jeśli ktoś ma model to bardzo proszę i z góry dziękuję za refleksie jakiekolwiek! Śmiało:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Jest już zapowiadana "czwórka" ausf. A.

Polecam, bardzo ładny model.

 

Piękny, ostry detal (nie dotyczy gąsienic), dobre spasowanie i to nieodparte wrażenie że to jednak nie jest skala 1/72 a 1/76

Porównanie rozmiarów z moim starym sentymentalnym airfixem (1/76)

0Pk-8ZA6XgfH6PmZn7jSPki9YLI9g68d4est2jCZYXC-94uSpjmNKKBvB-76ZAtPwbWjFm6BrvcQ0b0DBkSXWfESn2AYBBCnIrWQ=w993-h920

SCYuXVoJs0u1cpPcF1sgHt0-OyI-O5vHfnEDodcZo31WpxonYLOui0fpJls8voP3L1ZWzw1n2dp2ArWlSUfOBN0LxPEzeLXPSlYq=w993-h920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt wygląda jak 76 , a co ma się stuga,,0" to pomieszali oznaczenia i detale , ta konfiguracja to ze szkoły a malowania bojowe i to co się pierwsze rzuca w oczy to inne lampy na zdjęciach do bojowych . Są to wczesne lampy od III w tych osłonach, po analizie pewnie jeszcze coś wyjdzie .W modelu brak wczesnych lamp trzeba we własnym zakresie , pozdrawiam OLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.