Skocz do zawartości

AUDI R8 1:24 //REVELL// GALERIA


jkaluza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Oto zdjęcia, z modelu nie jestem zbytnio zadowolony ale przy nastepnym napewno będzie lepiej.

 

p1050079kopiowanie.jpg

p1050082kopiowanie.jpg

p1050084kopiowanie.jpg

p1050085kopiowanie.jpg

p1050089kopiowanie.jpg

p1050091kopiowanie.jpg

p1050097kopiowaniex.jpg

p1050101kopiowanie.jpg

p1050103kopiowanie.jpg

p1050108kopiowanie.jpg

p1050110kopiowanie.jpg

p1050114kopiowanie.jpg

 

 

To tyle narazie niemam lepszego sprzetu dozdjęć ale jak się dorobire namiotu bezcieniowegoto zamieszcze lepsze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi wyszło rewelacyjnie, więc nie marudź . Lakier wygląda świetnie, całość robi wrażenie prawdziwego auta - nic nie odstaje, koła dobrze siedzą w łukach błotników (co w przypadku revella nie jest takie oczywiste). Jakbym się miał zaczepić to bym się zaczepił na bieżniku opon - to chyba charakterystyczne dla revella, że do swoich super-samochodów dołącza zimówki Poza tym, chyba widzę nieusunięte nadlewki na zderzaku przednim. Ale, ale, to mało istotne szczegóły. Ogólnie piękna maszyna Ci wyszła, jedno z ładniejszych R8 jakie widziałem. Dodatkowe gratki za wytrwałość.

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nieźle się prezentuje ta Twoja Audiczka choć niestety nie jest pozbawiona pewnych niedoskonałości. To do czego absolutnie nie mogę się przekonać, to ziarno metaliku. Jest bardzo wyraziste tak, że na niektórych zdjęciach praktycznie nie widać nic innego poza nim. Zdominowało model.

Również krawędzie przednich reflektorów nie wygladają zbyt natualnie. W ich kącikach widać coś jakby ślady kleju. Szkoda, że nie pokusiłeś się o wykonanie żadnych tablic rejestracyjnych. Model zyskałby na realizmie i atrakcyjności.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie model ładnie się prezentuje poza wymienionymi detalami (lampy, szwy na zderzaku).

Lakier pasuje dotego Audi. Na zdjęciach ziarno metaliku lakieru samochodowego zawsze wychodzi grubo. Ale na pocieszenie powiem, że kiedyś na targach tuningowych w Krakowie widziałem BMW 1:1 z takim gruboziarnistym, granatowym metalikiem - wyglądało zjawiskowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za wszystkie słowa

Szwy fakrycznie przeoczyłem a lampy chyba cierpliwości do nich straciłem.... a pojazd napewno zostanie zarejstrowany więc pojawią cie Tablice.

Obiecuje sobie że nastepny model będzie o wiele lepszy, pozbawiony błędów tego modelu...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.