Skocz do zawartości

WarszaWA M 20 - skala 1:8 DA


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch latach budowa modelu dobiegła końca Warsztat.

Wbrew obawom muszę przyznać, że z prenumeratą serii DA nie miałem praktycznie żadnych problemów, a kolejne zeszyty z częściami poza jednym wyjątkiem przychodziły o czasie

Nie będę opisywał co i jak budowałem, wszystko widać na zdjęciach. Miłego oglądania

 

e418d8ff70848af9.jpg

0be2cbdab58583bd.jpg

08321c6853233808.jpg

a878db649d810d08.jpg

eb1cbdcc42c517e2.jpg

509cd09b18e02eb2.jpg

8e8bb40ffc200633.jpg

ecc24e14cb176da2.jpg

c6a7fc3cd7ba8fc8.jpg

bd71893ebcf4b27f.jpg

507556b28b4f398f.jpg

9f56a12743248251.jpg

 

A tu warszawa w towarzystwie pozostałych moich modeli w tej samej skali:

2b9f75878fa8eb71.jpg

d0026b45f7fa3621.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, klasyczna krowa . Bardzo fajny model, dodatki i małe duperele dodają uroku . Kolekcja bardzo zacna. To camaro wygląda bardzo ciekawie .

 

Jedyne co mnie "gryzie" to żarówki w przednich światłach. "Jak na moje oko" to powinny świecić bardziej na żółto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER... piękny model w bardzo dobrym wykonaniu.

Dodatkowo cieszy Twoja obecność oraz to, że model w końcu ukończony, bo od dłuższego czasu wypatrywałem warsztatu i przyznam, że już straciłem nadzieję na koniec.

Andrzeju - BRAWO !!!

 

Chciałem kiedyś kupić tą kolekcję, potem odpuściłem na rzecz Hayabusy w skali 1:4 ale chyba jednak się skuszę - jeśli tylko pojawi się na aukcji w "dobrej" cenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za miłe słowa

 

Na prawdę złożenie resoraka z gazety było takie trudne ?

Zapewniam cię kolego, że złożenie modelu prosto z pudła nawet takiej firmy jak Trumpeter czy Tamiya też nie będzie trudne, co innego gdy przyłożysz się do niego i choć trochę go zrewaloryzujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania zamieszczam dwa zdjęcia modelu zrobionego "prosto z pudła". Wszystkie czarne elementy to goły plastik. W moim modelu przemalowałem (oczywiście co trzeba zaszpachlowałem i oszlifowałem) nie tylko te widoczne na poniższych fotkach ale i inne plastiki, także zmieniłem tapicerkę. Różnicę widać gołym okiem

 

Zdjęcia pochodzę ze strony:

181882718b7f091d.jpg

67a2690059354bf7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No to mogę się pochwalić...

Troszkę to trwało ale właśnie odebrałem swoja przesyłkę z kompletem 100 numerów Warszawy

Jak tylko skończę motor (BMW Hellera) zabieram się za składanie.

Warsztatu nie robię ale na pewno wrzucę galerię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.