Skocz do zawartości

Nissan Skyline GT-R34 Tamiya 1:24


bahamut24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam wymęczonego Skyline'a. Pierwotny projekt zakładał inny schemat kolorystyczny , jednak zielony kolor wykończył moją cieprliwość Kilka błędów się wkradło , problemy były z wklejaniem zderzaków, jakoś to ogarnąłem . Nie przeciągam , zapraszam do oglądania.

 

kHGjQSH.jpg

 

BeqlGEh.jpg

 

vlMLU9A.jpg

 

edBu7Ux.jpg

 

laRmVyJ.jpg

 

Le3Vnwf.jpg

 

opOfEGB.jpg

 

5hFDiec.jpg

 

8wCUZ8A.jpg

 

yp9h2Nd.jpg

 

2DO62Fa.jpg

 

vJYjZn4.jpg

 

bxyN6to.jpg

 

lnScKII.jpg

 

j1YwMgb.jpg

 

wzCCDVG.jpg

 

DK9GPtO.jpg

 

34mkRRt.jpg

 

2I0QTTd.jpg

 

Następnym projektem będzie Honda CR-Z

Pozdrawiam bahamut24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać sporo niedbałości przy maskowaniu przejść kolorów elementów przed malowaniem (zwłaszcza we wnętrzu). Stylistycznie zupełnie nie mój gust. Kalka na klapce wlewu paliwa pasuje bardziej do hondy parkującej pod remizą w sobotni wieczór, ale w sumie czemu ktoś miałby nie parkować tam r34 ? Tak czy siak - gratuluję kolejnego skończonego modelu i czekam na następny warsztat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ładnie zrobione wnętrze i elegancko pomalowane koła. Kolorystycznie i stylistycznie nie mój gust ale doceniam dobrze zrobiony model. Brakuje mi lepszych zdjęć, które by pokazały połysk. Ujęcie z tyłu daje wrażenie papieru ściernego przez ziarno metalizera, a na pewno tak nie jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać sporo niedbałości przy maskowaniu przejść kolorów elementów przed malowaniem (zwłaszcza we wnętrzu).

 

Wnętrze wyszło jak wyszło , nie miałem sił już poprawiać , niewiele brakowało aby poleciał w kosz

 

Podoba mi się ładnie zrobione wnętrze i elegancko pomalowane koła. Kolorystycznie i stylistycznie nie mój gust ale doceniam dobrze zrobiony model. Brakuje mi lepszych zdjęć, które by pokazały połysk. Ujęcie z tyłu daje wrażenie papieru ściernego przez ziarno metalizera, a na pewno tak nie jest!

 

Lepsze zdjęcia wstawię jak zrobi się pogoda . Dzięki za dobre słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Kolor kół, ok, mi się podoba

Paski, nie ok... takie nie wiadomo skąd i po co? Pomysł fajny ale nie ma zakończenia.

Wnętrze, czyli kolor foteli, ok, ale znów brak konsekwencji.

Połączenie kolorów, srebrny i zielony, a szczególnie zielony żarówka, fatalny...

Mimo wszystko, model ciekawy, odważny, ja jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.