Skocz do zawartości

Mercedes actros mp4 +przyczepa


oltrans

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio skończyłem model mecrdesa actros mp4 z italeri oraz przyczepę

Mercedesa sklejało się dość dobrze do momentu gdy przyszło łączyć zderzaki oraz kabinę z ramą.Połączenie tych elementów aby wszystkie pasowały idealnie, praktycznie nie było możliwe (przy opcji z otwierana kabiną)Niestety musiałem przykleić kabinę na stałe.Zabudowa oraz przyczepa powstała od podstaw.

c635d6797434073.JPG

bf6504797433943.JPG

bf119f797434013.JPG

c635d6797434073.JPG

ae2055797434123.JPG

f906ba797434153.JPG

018ef1797434213.JPG

98d967797434293.JPG

95ae9c797434323.JPG

145d22797434393.JPG

2b3811797434443.JPG

1b3741797434483.JPG

24ae9c797434663.JPG

f619ed797434933.JPG

b096c7797435013.JPG

d9e27b797435103.JPG

36ddff797435183.JPG

b0c826797447493.JPG

65fc04797448503.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem pod dużym wrażeniem, zwłaszcza tej części którą robiłeś od podstaw. Plandeka, pasy klamry - wszystko jak żywe. Super.

Wydaje mi się, że kabinę mógłbyś jeszcze pociągnąć bezbarwnym. Jak na nowy wóz trochę za słabo się błyszczy (to tylko moje odczucie).

Czy tył kabiny nie jest podniesiony. Trochę dziwnie wygląda ten prześwit między częściami błotnika, ale może tak ma być - specjalistą od szczegółów nie jestem.

Ale nie zmienia to faktu, że pierwsze wrażenie było takie, że zamieściłeś zdjęcia oryginału.

PS. Dziękuję za umieszczenie tabliczek z imionami: moim i mojej żony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zestaw !

Pogratulować wykonania. Świetne dodatki, na zewnątrz jak i wewnątrz- dodaj niesamowitego klimatu modelowi.

Mnie osobiście kłują tylne piasty które nie są skrócone i przez to tylne koła w MB trochę tracą na tym.

 

Ale tak poza tym to kawał świetnego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model pierwsza klasa, tak mi brakuje trzeciej wleczonej osi w ciężarówce ale rozumiem, że na czymś się wzorowałeś pasy Masz od Roseckiego??

Zestaw miał być w innej konfiguracji niż wyszedł.Chciałem aby miał zabudowę plandekową do wożenia mebli czy aluminium,do takich zastosowań 2 osie były by idealne.Niestety zabudowa nie wyszła,i postanowiłem że zabuduje go platformą.

Czasami takie zestawy się zdarzają,zresztą widziałem kiedyś merca z platformą też mp4 tylko że z mniejsza budą który miał dwie osie,hds-a i przyczepę jednoosiową

Napinacze od pasów wytrawił mi kolega,są dokładnie takie jak w rzeczywistości.Ja je złożyłem i resztę elementów dorobiłem sam

Super to wygląda. Najbardziej jestem pod wrażeniem tej klamry przy pasie zabezpieczającym towar.

Dzięki,przy pasach było sporo pracy ale się opłacało.

Piękne realistyczne wykonanie.

Dzięki

Super zestaw !

 

Pogratulować wykonania. Świetne dodatki, na zewnątrz jak i wewnątrz- dodaj niesamowitego klimatu modelowi.

Mnie osobiście kłują tylne piasty które nie są skrócone i przez to tylne koła w MB trochę tracą na tym.

 

Ale tak poza tym to kawał świetnego modelu

 

Dzięki,staram sie budować tak modele aby miały jak najwięcej polskiego klimatu.

Co do tych piast, gdy je montowałem spojrzałem do prospektu actrosa i tam wydawały się dobre,ale jak teraz dokładnie się przyjrzałem to są trochę za długie.

Ładne zdjęcia, jest też kilka fajnych smaczków.

Ogólnie podoba się.

Dzięki za komentarz.Staram się aby takich smaczków było jak najwięcej.

 

Nie wierze że to są modele. Pięknie zdobione.

Dzięki za komentarz

 

Jak zobaczyłem pierwsze zdjęcie to pomyślałem że otwierasz wątek warsztatowy i wrzucasz zdjęcia oryginałów na których się będziesz wzorował.

Super realistycznie to wygląda.

Dzięki!!!

Również jestem pod dużym wrażeniem, zwłaszcza tej części którą robiłeś od podstaw. Plandeka, pasy klamry - wszystko jak żywe. Super.

Wydaje mi się, że kabinę mógłbyś jeszcze pociągnąć bezbarwnym. Jak na nowy wóz trochę za słabo się błyszczy (to tylko moje odczucie).

Czy tył kabiny nie jest podniesiony. Trochę dziwnie wygląda ten prześwit między częściami błotnika, ale może tak ma być - specjalistą od szczegółów nie jestem.

Ale nie zmienia to faktu, że pierwsze wrażenie było takie, że zamieściłeś zdjęcia oryginału.

 

PS. Dziękuję za umieszczenie tabliczek z imionami: moim i mojej żony

Dzięki. Ten actros trochę wyprzedził swoją epokę gdy wchodził na rynek,nadal prezentuje się jakby wydali go w tamtym roku a może mieć już 7 lat więc nie jest taki nowy...

Tył kabiny nie jest podniesiony,w oryginale jest spora przerwa pomiędzy tymi elementami .

 

Super to wygląda. Najbardziej jestem pod wrażeniem tej klamry przy pasie zabezpieczającym towar.

Dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam za post pod postem.

Zdjęcia mercedesa startują w konkursie na najlepsze zdjęcie miesiąca.Gdybyście mieli trochę czasu możecie zagłosować, najlepiej na zdjęcie Olafa Ptaka które ma najwięcej głosów,pod tym linkiem http://trailer.pl/konkurs/ głosować można raz dziennie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.