Skocz do zawartości

Niemiecki okręt podwodny U-201, 1:144, Revell


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie bredzenia było 21 stron w WARSZTACIE więc zacznijmy od fotek. Tak jak obiecałem jest ich duuużo

 

g1_zpslqx6erc9.jpg~original

 

g2_zpsjqnm3dej.jpg~original

 

g3_zpsldbchecm.jpg~original

 

g4_zpsu5rsyyq9.jpg~original

 

g5_zpsgvtslhxd.jpg~original

 

g6_zpsgh59d3tc.jpg~original

 

g7_zpssbgisehl.jpg~original

 

g8_zpsvy9vwlvd.jpg~original

 

g9_zpsduvlbdzy.jpg~original

 

g10_zps3okzk9vk.jpg~original

 

g11_zpskmpxrafh.jpg~original

 

g12_zps4gjsxziq.jpg~original

 

g13_zpsao5nfkc2.jpg~original

 

g14_zpsd5j2ghyz.jpg~original

 

g15_zpsde75kocy.jpg~original

 

g16_zpsdrbqv5vs.jpg~original

 

g17_zpswm5d4yog.jpg~original

 

g18_zpsjpzcsvfz.jpg~original

 

g19_zpse2mhhtkd.jpg~original

 

g20_zpsrl1cek3i.jpg~original

 

g21_zpsevwdbele.jpg~original

 

g22_zpsbjwnet9y.jpg~original

 

g23_zps0olh0ga3.jpg~original

 

g24_zpso1mzsf35.jpg~original

 

g25_zpsbrs4cbvp.jpg~original

 

g26_zpsxwt6k0kx.jpg~original

 

g27_zpsqvovslpk.jpg~original

 

g28_zps3idfh8kv.jpg~original

 

g29_zpshdwxe08a.jpg~original

 

g30_zpszmbo2ln5.jpg~original

 

g31_zpswdk4aghw.jpg~original

 

Na koniec dwie słitfocie ze starszym karłowatym bratem, akurat przechodzącym okresowy przegląd w tej samej stoczni

 

g34_zpss75z9uga.jpg~original

 

g35_zpsvrtonlyu.jpg~original

 

Skończyłem, możecie jeździć jak na burej kobyle, Pułkownik Mitrofanow dał dyspensę

 

WIELKIE JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, ale praca pod nadzorem pułkownika innych efektów dać nie mogła. Mimo to pułkownik

postanowił oddać Tow. Szyderczemu jeden z swoich medali, jeden z tych który nie mieści mu się na klacie.

miniaturka-orderu-bojowy_4874_k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wykonany model! Bardzo dobra galeria. Malowanie i brudzenie rewelacyjne. Co tu dużo gadać Gratulacje!!!

Jako były emigrant irlandzki pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna rodzinka (szkoda tylko że ogórecznik nie pasuje do tej skali albo równie piękny kartonowy "liberciak"), fotka nr6 od końca bardzo krasiwa. Pasowałaby tutaj piękna blond włosa znajoma Ciapka(do nazistowskich aryjskich matrosów), no ale została rozstrzelana... Miłego klejenia "szmatopłata". Pozdrawia była szkocka emigracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował Panowie, Podziękował. Nie jest wcale taki rewelacyjny, ale plusem jest to że popełniłem przy nim mniej błędów niż przy ostatnim, znaczy się jest postęp Co do pana jadącego na torpedzie to inspiracją było to foto:

 

torpeda_zpscjekraah.jpg~original

 

Było również inspiracją do użycia kolorowej ćwiczebnej torpedy. Ogólnie to fajna jest ta skala dla podłodek, można się bardziej wyżyć niż w 1:350. Jęsli chodzi o pływadła to moje dwie ulubione skale. Co do VIP-ów to galeria musi być grzeczna i uczesana, nawet temat dałem ludzki Moi wyimaginowani koledzy dominują relacje, no ale w końcu dzieś człowiek musi być poważny nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.