Skocz do zawartości

o.p. pr.671RTM (Victor III) w doku


bubu

Rekomendowane odpowiedzi

rosyjski okręt podwodny Victor III RTM w doku

czy ktoś posiada to zdjęcie lepszej jakości? lub inne tego typu okrętu przedstawiające ten konkretny okręt lub jakieś jego rysunki.

 

528d5ca38ec54391.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i troche rysunkow pr.671RTM:

 

1cf49be71524b1e0m.jpg 2903baa0bdcadad9m.gif ccc81c4b6fa1648em.gif c780e91d4ce103a4m.gif

 

Fotki pr. 671RTMK na ktorych widac przed kioskiem oplywke z dodatkowym aparatem torpedowym uzywanym do probnych strzelan rakiet skrzydlatych RK-55 Granat.

b5e4d7f0359f7b05m.jpg fdada19058b75e6bm.jpg af1e86cb81711642m.jpg

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 years later...

Wiemy, już mamy ale....kurcze porównałem go z resinem z OKB....może któryś z szanownych kolegów posiada plany 3-ki, bo nie jestem pewny co do dokładności któregoś z tych 2-ch producentów. Gdy porównałem oba, naszły mnie pewne wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_0248.jpg

IMG_0250.jpg

IMG_0256.jpg

IMG_0257.jpg

IMG_0267.jpg

IMG_0268.jpg

IMG_0269.jpg

IMG_0270.jpg

IMG_0265.jpg

IMG_0266.jpg

IMG_0271.jpg

IMG_0273.jpg

IMG_0274.jpg

IMG_0275.jpg

IMG_0276.jpg

IMG_0279.jpg

IMG_0290.jpg

IMG_0293.jpg

IMG_0247.jpg

 

wiem,wiem- ostrość fatalna, wszystko trzaskane z ręki i nie moim sprzętem i to na szybko....(kiedyś w tym temacie będę musiał coś zrobić bo to horror)

chciałem tylko uchwycić tę różnicę kształtów u obu producentów. O ile długość jest można by określić na taką samą, o tyle szerokość kadłubów już znacznie się różni, co widać, o kształcie górnej części kadłuba nie wspominając. Kiosk jest ok więc go nie wstawiałem do porównania. U HB linie kadłubowe są tak subtelne, że będzie je trudno pokazać (jak pójdzie podkład i farba to kurcze mogą zniknąć, u OKB odwrotnie, są trochę przesadzone, ale może to i lepiej). Szanowni , sprawa jest nad wyraz widoczna, więc ponawiam pytanie o plany, bo coś mi się zdaje, że w odległej przyszłości jeden z tych modeli będę przerabiał, może pokuszę się o 2-kę a może będzie można zrobić 1-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, że chodzi właśnie o to. Planów nie mam ale porównując fotki modeli z fotkami oryginałów wydaje mi się, że prawda leży gdzieś pośrodku z wiekszym plusem na stronę hobby bossa. W OKB trochę przesadzono z tym podwyższeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za te zdjęcia, kurcze HB bliżej prawdy, tak coś mi podpowiadało. Nic to głowa do góry i do przodu..miałem nadzieję że będzie odwrotnie....kiszka...pozamiatało mnie troszkę..no bo wszystkie modele w 1:350 OKB posiadam, a tu taki babol....dzięki okonku.. muszę to przemyśleć...hejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe oba modele mają tą samą długość, jak i również zgadza się wysokość (kadłuba - poszalałem z suwmiarką) ale szerokość .....to już różnica rzędu 2,5 mm o ile przy innych modelach OKB się postarało, to przy 3-ce dali ciała....dzięki za przeniesienie do właściwego działu i za zdjęcia oraz przekrój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.