Skocz do zawartości

PZL 104 WILGA 1/48....M.W.).


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów...postanowiłem jednak wrzucić jakieś fotki z budowy...modelu p.Marka Wierzchowskiego,który miał mnie "uspokoić" od MI-17 .......Fotki jakieś tam robiłem podczas budowy,a że warsztatu nie miałem pokazywać,więc są jakie są(zresztą z nich jestem znany,że to mistrzostwo).....Te pierwsze zdjęcia pokazują stan na chwilę obecną...kolejne będą wracać,do poprzednich etapów budowy ......Model łatwy nie jest,bo to jednak żywica i wycinanie szybek,których w WILDZE nie brakuje też do łatwego zajęcia nie należy...wiele elementów też postanowiłem wykonać sam,a nawet było to konieczne......no i brak czasu i przez to nieraz wymuszony pośpiech,który powodował nieprzemyślane do końca decyzje i ruchy,przez które,musiałem robić wiele poprawek,a nawet przeróbek,łącznie ze zmianą przedniej szyby....nieraz brakowało natchnienia i miałem ochotę zdeptać model,ale już dzisiaj widzę światełko w tunelu ....no i jestem w trakcie nowych doświadczeń związanych z modelem z żywicy........jak coś to pytajcie,ten warsztat,czy coś w tym stylu...... zakładam między innymi dlatego,żeby się zmobilizować...i coś w napiętym grafiku wymodzić...

 

3Nlp7UYCnW2h8CWwRbfMy4kcOVimqwfMpmirP1zH1aw=w890-h667-no

nRmXRaMJxN_8CBzdbdyWSrQtnbFaCVzEGD-Sh9w6_TM=w890-h667-no

Zb7XGYD9-x_32JKBbsfAgx0l5c4DlnvOOyjujMlc4P4=w890-h667-no

i3Qr5xd9wf-M6FTmEhGPYvXsJFJMCYQU_-U8DRlIa-I=w890-h667-no

SkD3a3cT7HPfyYMadbqcnKjWQ1GmqYH17yH5SWNDymU=w890-h667-no

RMszGyGEfGYzlGJmwgOk88kWakVRajInaq2FmVDGhig=w890-h667-no

q2Gx0SvF70x6Nt6E5P-ZaDrQmrLWvtdr_-xiUkM03u8=w890-h667-no

Ds23KnDqKAOoMI_ihKoocDlWrs0YSoAxNIfvdr6CYkY=w890-h667-no

gqMT3aQ6nWJQ00XdUfny8Xs9jQ1G3OqYCWdL4S4W8_Q=w890-h667-no

B2vcvjEvjpExb6mOVkyNVluLYW8-WzFTjncPnTnsoT4=w890-h667-no

lW2xAiKc0FcYQKPmxXAXqFVhazKsBBcqa4UXPHgVnY4=w890-h667-no

4E-Jj_kjoMAenbLC0fFTl1BP5RfAUY7ohJMeAfwlBUQ=w890-h667-no

QLiuunrijaChxMrY8kG03fd0ovkYhj24Q_ZQAA_PIu0=w890-h667-no

oSDruZCoacnwkWaMpnBsxGSSO8RxvjN7aUM3zEeT8Uw=w890-h667-no

oxeADoY4h5kCOo8vJJH0Fl2rUBZUO1ZJ_NdzsJunz8o=w890-h667-no

 

to nrazie tyle..... jeszcze coś wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

no Sławku potrafisz zmobilizować nie tylko siebie dzięki! podwozie tylne wygląda świetnie. smigiełko też świetna robota!

modelik miał już nity?

sama Wilga jakoś nigdy mnie nie porywała, do momentu jak ją sobie obejrzałem z bliska... to bardzo wdzięczny temat dla modelarza i po obejrzeniu tych wszystkich detali inaczej na nią patrze

z chęcią będe obserwował i czerpał inspirację, zresztą może i kolega djack poczuje wenę i podciągnie swój warsztacik ;)

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnych miejscach miała delikatniutkie nity......ale te wszystkie ,które widzisz...na slocie,skrzydle,kadłubie itp.robiłem sam.....zresztą jestem w trakcie ich robienia,bo jest jeszcze kilka miejsc. .

 

p.s.czekam na ciąg dalszy SOKOŁA...i pewnie nie tylko ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć...dzięki za słowa zachęty panowie .........właśnie siedzę i coś tam modzę przy Wildze...a jeśli chodzi o nasze AN-tki-to nie pytałem o nie.....rzeczywiście w locie to ich nie widziałem,jak będę w aeroklubie to zapytam co z nimi .....przy okazji jakieś zdjątka jak robiłem oszklenie,które zresztą przez cios skalpelem musiałem zrobić od nowa.......pan Marek to się ze mną miał .....wysyłka za wysyłką...ale w sumie dzięki temu,że ją spaskudziłem-zrobiłem nową i dużo lepszą....to jest stara:

 

 

7ui9wZvlveBLy_thoH6u02nP6jtiijePaDzpahc74qk=w890-h667-no

mWvuCXTJlxa4VCP-7CMpicWvqNWSJkWN-me1bb98JhU=w890-h667-no

fNHkOW6eQj3UjiqaxDLl4bgZ16x04Jp6THkpE1LeCI0=w890-h667-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklejam,sklejam......hicior powiadasz?.....aaa to dobre ......

Zastanawiam się,gdy już kiedyś uda mi się go może skończyć...co tu zrobić żeby były dobre zdjęcia na galerię,bo aparat,którym dysponuję...niestety,gdy zbliżyć chcę zdjęcia-zamazuje ostrość....a gdy robię z bliska-ostrość względna jakaś tam jest,ale perspektywa jest wydłużona.......może pożyczę dobry aparat od kolegi,to coś wymodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się całkiem fajnie. Może i ja się w końcu wezmę za moją Wilgę z Amodel.

__________________________________________________________________________________________

Na warsztacie:

Fiat 621 + Armata Bofors - Ftf 1/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo dobrze Wilga na tym etapie wygląda, bardzo dobre detale, ramka oszklenia, golenie, kółko ogonowe, miękkie, naturalne malowanie Dalej podpatruję i czekam na postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.