Skocz do zawartości

UH-1D Huey ,116th 2nd Wasps Platoon Itallieri 1:72


eldiabllo

Rekomendowane odpowiedzi

akualizacja

wmiare pomalowany, oczywiscie szybki w drzwaic tragedia

od siebie na zewnatrz dałem tasmy z amo do miniun i kabel zasilajacy

 

0c51f07818393cab.jpg

 

b625a53ecde5343a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przednia u mnie miała luz i boczne, zamaskowalem taśma i mi pozostalo na krawwdziach takie fuj. Te co wkleilem po malowaniu sa w miarę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja na dzisiaj

pomalowany, kalki przklejone,lekkie otarcia, calosc zasidoluxowana, teraz pojdą linie podziału oraz inne warunki atmosferczne oraz w trakcie jest robione lądowisko

zdjaka słabiutkie z telefonu

f7f9767f7669ba89.jpg

 

6755af7bcf3eb6b7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na podstawkę fajny, taki trafiający w epokę. Ale co do modelu to dwie rzeczy - jakiś syf Ci się zaplątał na belce ogonowej i brzydko wygląda. A dwa, zweryfikuj ułożenie tych białych pasów na kadłubie za drzwiami cargo. Powinny być w osi prostokątnych klap, do których sięgają i licować z ich górną powierzchnią.

 

Zdięcie 1

Zdięcie 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawka prawie ukonczona, chciałem uzyskać taki odcień rdzawogliniastej gleby, podbno jak to mówili czerwony pyl wchodził wszędzie nawet du....y zolnierzą. .

Tyl taki siadniety ale zweryfikuje, wydawalo mi sie ze 205 lekko siedzą " na dupce" . Na ogonie poprawka, dziurki 2 to po kulach . Wczoraj pracowałem nad pulem na śmigłowcu. Jutro mam wolne, możliwe ze wyrobie sie do wigiili razem z galeria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
obiecem zdjecia dzisiaj, pracowałem nad srodkiem, jestem na etapie po sidoluxie przed brudzeniem, jestem zadowolony z uzyskania lekkiego seledynu na miekkich boczkach, dołozyłem gasnice od reki i pasy na siedzenia.

 

 

edba0791240a3321gen.jpg 801a9d570b9ca054gen.jpg

 

3c0d32c585a00737gen.jpg 0c037fd246488ce9gen.jpg

 

 

 

 

z modelu wyciąlem drzwi przed przesównymi, abby jak w orginale zrobic wiece miejsca do szybkiego rozładunku ak i załaddunku.

Zdjecia za małe cz wiekszy łądowac?

 

Zdradź proszę z czego zrobileś pasy w fotelach i jak je przykleileś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecem zdjecia dzisiaj, pracowałem nad srodkiem, jestem na etapie po sidoluxie przed brudzeniem, jestem zadowolony z uzyskania lekkiego seledynu na miekkich boczkach, dołozyłem gasnice od reki i pasy na siedzenia.

 

 

edba0791240a3321gen.jpg 801a9d570b9ca054gen.jpg

 

3c0d32c585a00737gen.jpg 0c037fd246488ce9gen.jpg

 

 

 

 

z modelu wyciąlem drzwi przed przesównymi, abby jak w orginale zrobic wiece miejsca do szybkiego rozładunku ak i załaddunku.

Zdjecia za małe cz wiekszy łądowac?

 

Zdradź proszę z czego zrobileś pasy w fotelach i jak je przykleileś

 

Pasy zrobiłem z blaszki, a przykleilem klejem CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Jeszcze jedno pytanie czy wydech spalin z silnika (kolor stalowy) malowales przed kolorem bazowym i pozniej maskowales, czy najpierw daleś podklad, baze i pozniej jakoś go pomalowales?

pozniej go pomalowałem, w nowym co robiłem UH 1C tez pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.