Skocz do zawartości

Sd.Kfz. 251 21 Ausf.D ''Drilling'' / Dragon / 1:35


Twitch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pewnie dostane lejty za kolejny warsztat ale co mi tam.

In box mozna znaleźć na necie wiec nie wstawiam... co do malowania to nie wiem jeszcze jakie.

Kilka słów o modelu... dragon mnie zabił tym modelem:

1. Instrukcja na domysły i wprowadzająca w błąd

2. Detale tak podzielone na kawałki że czasem to by się lupa przydała

3. No i w tym modelu trzeba będzie zakolegować się ze szpachlą

 

A teraz zdjęcia...

Drilling%2001.jpg

Drilling%2002.jpg

Drilling%2003.jpg

Drilling%2004.jpg

Drilling%2006.jpg

Drilling%2007.jpg

Drilling%2008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masakra 109 wyświetleń i 2 wypowiedzi... załamujecie mnie ludzie... może jakiś doping lub jakieś rady... może ktoś robił ten model... pytanko może ktoś zna jakieś ciekawe malowanko do niego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No nie można liczyć, że każdy Dragon będzie idealny i nawet w najlepszych zestawach przydaje się szpachla. Ja sobie w tej firmie raczej ilość detali ( jak na razie to jego modele są najlepiej zdetalowane ) choć jest z tym różnie.

Co do samego esdeka to na razie wygląda ładnie. Chyba pudełkowe malowanie jest właśnie trójbarwne i takie byłoby moim zdaniem najlepsze.

Będę zaglądał. Powodzenia w budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten zestaw uwierz mi, że nie jest on najgorszy. Dragon dodał do niego blaszki do siedzeń itp. Więc to jeden z nowszych jego modeli pod znakiem kfz. 251.

Sam posiadam 251/12, 251 ausf D i kilka kfz. 250.

W porównaniu ze zvezdą lub Tamiyą są o niebo lepsze w większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje wszystkim za zaangażowanie i pomoc... co do malowania to na spokojnie do tego podejdę najpierw chciałbym go poprawnie skleić a potem się ustali.

 

Obserwuje..uważaj przy ładowaniu taśm z magazynków do działek..

 

Piotrku co masz na myśli... mógłbyś troszkę jaśniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jej tan nie zostawial, jakos nigdy sie z czyms takim nie spotkalem, czasami bylo cos na ksztalt ramki, ale to z tylu, nie na bokach pojazdu. Mysle ze jak chcesz cos na bokach robic to zdjecia od wojtasa moga byc dobra inspiracja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, tą półeczkę sobie daruje... zostawię ją do jakiegoś innego projektu. A spróbuję coś zrobić ze zdjęć Wojtasa.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mi się podoba, ale mam kilka ale:

- nie podoba mi się kolor główek granatów, wydaje mi się za zielony. Chyba powinien być ciemno zielony.

- MP oraz karabin na stojaku mają jakiś dziwny kolor. Ja (oczywiście to nie koniecznie jest dobre) maluje na czarno, a potem suchym pędzlem Gun Metalem po krawędziach.

Piszę, choć pewno to będziesz robił, aby trochę obić na kanistrach porobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również się podoba. Jak zrobisz suchego pędzla na karabinach, będzię bardzo fajnie

Karnistry mi się bardzo podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj kilka niezaszpachlowanych śladów po wypychaczach. Teraz to już raczej po ptakach, tak więc będziesz musiał uważać, żeby wash ci się tam nie zebrał i jeszcze bardziej ich nie uwidocznił.

 

piotrkur, ten karabinek to rusznica przeciwpancerna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.