Skocz do zawartości

1/35 120mm Type89 Chinskie Samobiezne Dzialo Przeciwpancerne


analogic

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to wlasciwie kopia radzieckigo PTZ89. Wyprodukowano go od konca lat 80tych to konca 90tych w Chinach ok 100 tylko. Spodobal mi sie jego masywny wyglad wiec sie za niego zabralem. Jestem juz mniej wiecej w polowie drogi niedlugo malowanie. Trzykolorowy kamuflarz: jasny zielony, ciemny zielony i kolor ziemi.

Sklada sie dobrze. Jedyne co zwalnia tepo to slady po wypychaczach. Ale to jeden z pierwszych modeli Trampetera. Silnik zdetalowany jest bardzo dobrze. Choc wiekrzosc bedzie niewidoczna. Za to wglad w komore ze skrzynia biegow jest dobry oraz wlaz z masywna chlodnica bedzie otwarty. Dokoptowalem jeden i jedyny zestaw blaszek z Lion Roar. Dorobilem zasobniki na amunicje w kadluie. Wieza w srodku jest uboga wiec dorbie kilka jeszcze detali.

Na poczatek kilka zdjec orginalu

A6Uaq.jpg

lf8EM.jpg

LQq6p.jpg

Epq3r.jpg

r5YLN.jpg

 

Postepy jak ponizej:

 

eXFEu.jpg

MkOLD.jpg

D7rmV.jpg

EF6LZ.jpg

4Rd44.jpg

DdesP.jpg

4VGrc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie się podoba malowanie, planujesz jakieś własne waloryzacje?

Aha, tez zestaw Lion Roar jest do kupienia u nas w kraju, znalazłem ich produkty w Jadarze, ale akurat tego zestawu brak, może na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętając poprzednią pracę to raczej zawiedziony nie będę.

Zrobie wszystko co bedzie w mocy

Ostre tempo!

Z tym to roznie bywa..

Cześć Fajny pojazd. Czekam na dalszą relację z warsztatu nad nim.

Czesc, Bedzie wiecej w roznej czestotliwosci Dzisiaj nic bo nie mam czasu...postaram sie jutro cos pokazac..

Bardzo mnie się podoba malowanie, planujesz jakieś własne waloryzacje?

Aha, tez zestaw Lion Roar jest do kupienia u nas w kraju, znalazłem ich produkty w Jadarze, ale akurat tego zestawu brak, może na zamówienie.

Ja wlasnie sprowdzilem ten zestaw z Polski z Jadaru ale to juz chyba z 2 miesiace temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala aktualizacja. Oslona dziala zostala pokryta papierowa chusteczka. Chusteczka pokryta zostala roslinnym klejem rozrobionym w wodzie, pomalowana, zwashowana i suchym pedzlem potraktowana. Orginalnie ta oslona byla plastikowa juz uformowana ale slabo zarysowywaly sie faldy tego brezentu.

tSOxC.jpg

d6P1W.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie zlozyc ten kosz a boku wiezy z blaszek i wieze lekko potraktowalem rozpuszczalnikiem. Jakas za gladka byla jak dle mnie. Do malowania bedzie zdjety ten kosz. Tylko przykleilem do zdjecia.

1eycI.jpg

Nznrr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Mala aktualizacja przed malowaniem. Lufa w tym modelu to maly problem bo jest zrobiona z dwoch polowek ktore sie nie skaladaja rowno. Pomalowana na srebrno aby niedociagniecia bylo widac. Poza tym koniec juz bliski.

QFll1BX.jpg

Ij8sFts.jpg

hMP1XD6.jpg

7wAl1ve.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.