Skocz do zawartości

Char 1b Tamiya 1/35


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejnego czołKa zacząłem dłubać . Nie mam doświadczenia takiego , żebym mógł opowiadać o spasowaniu zestawów poszczególnych firm produkujących modele , ale ten składa się rewelacyjnie . Jakby się uparł to w kilka godzin można go zbudować na kolanie .

 

char1_zps3022641b.jpg

 

char2_zps45b8276f.jpg

 

char3_zpsa95f9c45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i stało się... skoro zacząłeś już składanie swojego Brzydala to ja chyba muszę poczekać ze swoim, aż opadną emocje po Twoim skończonym modelu, bo mój na pewno nie będzie się mógł równać z Twoim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jaką cene wyrwany?

Dwie jawki z grosikiem w plastmodelu plus kilkanaście zybli za lufki , nie ma tragedii ... Za to jak się składa ten obrzydliwiec , warto było

 

No i stało się... skoro zacząłeś już składanie swojego Brzydala to ja chyba muszę poczekać ze swoim

 

Nie rób scen , tylko jedziesz ze swoim czołKiem . Czekać nie trzeba , bo składa się w mgnieniu oka , nim człek zdąży powiedzieć "placek z jagodami " , wiec zaraz będziemy na tym samym etapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat na weekend zjechałem do rodzinnego domu więc mój czołK jak Ty to mówisz leży póki co i się kurzy w Poznaniu. Ale dzisiaj późnym wieczorem postaram się posiedzieć przy nim trochę i chociaż otrzepać go z kurzu

Chciałbym kiedyś zobaczyć nasze trzy Brzydale na raz na żywo to byłoby ciekawe doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny Twój "pełzający" pojazd Kibicuję gorąco budowie czołgu, który w oryginale miał 4 wsteczne biegi i jeden do przodu (gdyby ich zaszli od tyłu) ot taki żarcik o drugowojennej, francuskiej broni pancernej (biała flaga będzie na wieży? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona stanowiska kierowcy- odlewana!

Osłona jarzma armaty- odlewana! No i na niej śruby

 

Możesz rozwinąć bardziej temat "odlewana" i co w związku z tym miałbym zrobić?

Śrubki już wyczaiłem , że trzeba dorobić z "dodatku własnego "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. Może pozwoli na inne, bardziej prawdziwe niż te obiegowe spojrzenie na kampanię Francuską? Jeśli ktoś interesuje się tym tematem (nie korzystając z propagandy niemieckiej i tej rodem z PRL-u) ten wie doskonale, że przy całej beznadziejności aliantów w roku 1940 to tylko i wyłącznie lotnicy i pancerniacy mogli wyjść z tego wszystkiego z podniesioną głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona stanowiska kierowcy- odlewana!

Osłona jarzma armaty- odlewana! No i na niej śruby

 

Możesz rozwinąć bardziej temat "odlewana" i co w związku z tym miałbym zrobić?

Śrubki już wyczaiłem , że trzeba dorobić z "dodatku własnego "

 

Jak się przyjrzysz zdjęciom- zobaczysz delikatną fakturę odlewu na obu częściach no i trzeba przedtem zaszpachlować ich łączenie.

np.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Fájl:B1_bis_'Téméraire'_Mourmelon.JPG ,

http://oi39.tinypic.com/yz488.jpg

http://www.warlordgames.com/wp-content/uploads/2011/12/Char-B1-bis_2-600x424.jpg

https://farm3.staticflickr.com/2264/2213835816_158f6076a3.jpg

Pozdrawiam i kibicuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spośród realnie istniejących pojazdów to właśnie te francuskie tanki mi się zawsze najbardziej kojarzyły z warhammerowskimi pojazdami maluj, maluj - to najbardziej u Ciebie lubię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.