Skocz do zawartości

M1151A1 w B1+SPARK+CROWS II Academy/Legend/Bronco


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę powielał wpisu Kubisza- warsztat jest wspólny, ale...osobny- dla przejrzystości oglądających . Założenia mamy podobne, choć jak znam Kubisza, to przebije mnie jakościowo

003-1.jpg

SPARK201_zpsuspjk7fo.jpg

 

 

- baza: Academy (13415) M1151 Enhanced Capacity Armament Carrier,

- koła: DEF Model (DW35032) US HMMWV MT/V Wheel Set Sagged,

- obniżenie zawieszenia: D Corporation humvee Suspension Re-modify SET 13415

- fotele: z modelu Bronco (CB35316) M1114 Up- Armoured Vehicle with CROWS II

- waloryzacja: Legend (LF1227) M1151 Detailing SET

- trał SPARK: Legend (LF1246) SPARK Mine Roller For Humvee,

- CROWS II, maska, podstawa obrotnicy i przedni grill : z modelu Bronco (CB35136) M1114 Up-Armoured Vehicle w/XM153 CROWS II,

- anteny radiowe: Voyager (PEA252) Modern US VHF/UHF High Power Broadband Vehicle Antennas, oraz opcjonalnie Voyager (PEA260) HMMWV ECM antena SET

- Rhino i antena Duke starego typu: z modelu Bronco (CB35092) M1114 Up-armored HA (Heavy) Tactical Vehicle,

- radio AN/VRC-110 i skrzynka Duke: z zestawu Pro Art Models (PAU-35055) US MRAP Radio set,

- tobołki: Legend

- reflektory-szperacze: Bronco (AB3570) LED Search Light Set

- opancerzenie spodu: tomcat28.

- załoganci: Legend (LF0129) US Vehicle CREW SET

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Trochę podgoniłem. Prawie poskładane podwozie, wklejona tylna klapa, wewnętrzne elementy fototrawione bagażnika, klimatyzotory wewnątrz tylnych nadkoli. Całość poskładana na sucho. Chyba ta wersja obniżonego podwozia wygląda jeszcze lepiej, niż ta uzyta przez Kubisza.

IMG_7230_zpsmsbkl8cx.jpg

IMG_7231_zpsoojcyj0d.jpg

IMG_7233_zpsybtmfpfj.jpg

IMG_7234_zpsjxpdklhy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wewnętrzne elementy fototrawione bagażnika,

 

Ni cholery nie mogę się ich dopatrzyć. Nie żebym się czepiał, tylko byłem ciekawy jak one się prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piecu- listwy z nitami na bokach, które właśnie wywaliłem wklejając panele wnętrza nadkoli. Druga rzecz, to panel na klapie bagażnika, tej dolnej. Na zdjęciach tego rzeczywiście nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zmieniłem wnętrze nadkoli- wkleiłem panele zamiast listw. Zmontowalem cały stoli BFT wraz z radiem. Fajna robota z blaszkami, z których nic nie będzie widać. Teraz czas na okablowanie, szpeje w środku i zakurzenie.

IMG_7968%20-%20Copy%20-%20Copy_zpskopit7ze.jpg

Całość po złożeniu na sucho i wsadzeniu załogantów

IMG_7964%20-%20Copy%20-%20Copy_zpsipfabzu6.jpg

 

będę sobie powoli dłubał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Może jestem ignorantem ale czemu prawa przednia felga jest czarna?

 

M1151 standardowo jeździły na felgach czarnych z racji czarnej ramy podwozia. Zdarzały się egzemplarze wyposażone w fegi w kolorze piaskowym. W tym przypadku mamy mix, jako "zapas". W kwestii wymienności elementów- pisakowy pojazd z maską w kamuflaż NATO. Podobnie z kratkami klimatyzatorów- czarne, lub piaskowe.

piaskowe felgi

74.jpg

53.jpg

czarne felgi

26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Sytuacja ma się tak:

fartuchu obśrubkowane w lakierni

Całość pomalowana czeka na sido, wash i kable. Teraz widzę, że na każdym wózku brakuje mi po 4 śruby. Dorabiam niezwłocznie. Nadal nie wiem, jakiego koloru sa tabliczki znamionowe? W kolorze trału? Aluminium?

 

IMG_1680_zpstiy6ixuz.jpg

IMG_1678_zpsq76prl1r.jpg

IMG_1679_zpsuqzbzhfp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.