Skocz do zawartości

M1126 "Stryker" (ICV) 1:35 Trumpeter


jaxiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to paczymy . Choć to nie jest konieczność, nie mniej jednak, polecam Ci zaopatrzyć się w zestaw " apgrejdujący " od AFV club, AF35S59. To kilka ramek, wyjętych z różnych odmian strykera, wsadzonych w jedno pudełko. Świetnie uzupełnia braki w zestawie Trumpka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzegorz za pomysł. Planowałem go co prawda prosto z pudła+kartony, pudła i inne akcesoria na wierzch (ale planowałem to jakieś 1,5 roku temu - zanim zobaczyłem Twojego Strykera - pewnie nie pójdę aż tak bardzo w zgodność i detale (niestety nie mam aż takich zasobów czasowych)). Na pewno zerknę co jest w tym zestawie od AFV.

Nie jestem pewien czy ten zestaw będzie w stanie naprawić wszystkie mankamenty Trumpetera.

 

Na pewno machnę mu antypoślizgi (czego wcześniej nie planowałem, ale tak mi się spodobało na Patonie, że wręcz szukam okazji, żeby je nakładać )

Stryker_MGS_training.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Wysyp strykerów ma forum ostatnio. Ja mam od maja w kolejce swojego MGS ale czekam aż gdzieś dostępny będzie duży zestaw blaszek od Voyagera.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z robieniem peryskopów ze wstążki - wszystko super - tylko wstążka się rozwarstwia przy odklejaniu taśmy maskującej.

Czeka mnie zerwanie wszystkiego i przyklejenie samej błyszczącej warstwy wstążki...

 

tMCPeYi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Współczesne to nie moja bajka ale ładnie idzie... i jakoś Stryker mi się nie podoba wielkie toto...

BTW no to gratulacje Grzegorz z okazji 2 pociechy ja mam szabas do połowy stycznia ;) potem, j/w

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się za 4 dni drugi smyk urodzi , więc też trzeba będzie z modelami przystosować.

 

Grzegorz gratulacje!!!

 

Jej, ile śrubek, ile różnych miejsc do robienia efektów...

 

Tylko Strykery generalnie są dośc mało złachane (patrząc po zdjęciach), więc z efektami będzie raczej spokojnie. Błoto, zacieki i niestety zero rdzy (a te śrubeczki aż się proszą, żeby coś z pod nich rdzawego pociekło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się za 4 dni drugi smyk urodzi , więc też trzeba będzie z modelami przystosować.

 

Grzegorz gratulacje!!! iwo:

 

Jej, ile śrubek, ile różnych miejsc do robienia efektów...

 

Tylko Strykery generalnie są dośc mało złachane (patrząc po zdjęciach), więc z efektami będzie raczej spokojnie. Błoto, zacieki i niestety zero rdzy (a te śrubeczki aż się proszą, żeby coś z pod nich rdzawego pociekło).

 

Co tam rzeczywistość, w kreujemy swoją

Kilka razy chciałem wykonać czysty model, ale zawsze jakoś tak wychodziło, że król po kroku się utytlil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.