Skocz do zawartości

Rosomak w wersji Flachowóz :) IBG 1/35


Flachenty

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka osób prosiło mnie bym pokazał moją zabawę z Rośkiem więc pokazuję

 

Z modelem tym walczę już dłuższy czas głównie wycinając i dorabiając różne elementy.

Warsztat ten zawiera pracę nad modelem jako takim jak również moje pomysły na jego waloryzację.

Ale do rzeczy.

 

Na początku koła

13140926_10205858755300666_1779048419_n.jpg

DSC_0810.JPG

DSC_1732.JPG

DSC_0820.JPG

DSC_0833.JPG

DSC_0837.JPG

DSC_0838.JPG

DSC_0839.JPG

 

i praca nad zawieszeniem i wanną

DSC_1740.JPG

DSC_1742.JPG

DSC_1748.JPG

DSC_1749.JPG

DSC_1751.JPG

DSC_1752.JPG

DSC_1754.JPG

DSC_1760.JPG

DSC_1762.JPG

DSC_1771.JPG

DSC_1774.JPG

DSC_1777.JPG

DSC_1780.JPG

DSC_1791.JPG

DSC_1797.JPG

DSC_1798.JPG

DSC_1983.JPG

DSC_1984.JPG

DSC_1985.JPG

DSC_1987.JPG

DSC_1988.JPG

DSC_1994.JPG

DSC_1995.JPG

DSC_1996.JPG

DSC_2012.JPG

DSC_2013.JPG

DSC_2022.JPG

DSC_2026.JPG

DSC_2028.JPG

DSC_2030.JPG

DSC_2038.JPG

DSC_2043.JPG

DSC_2045.JPG

 

Tyle powstało do wczoraj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to wersja dla Matchboxa ;)

A na poważnie to zielony to pierwszy wtrysk próbny, szary drugi, a piaskowy to docelowy.

Coś z tym Matchboxem jest...a co d o reszty to jak was przycisnąć to od razu wyśpiewacie..Podoba mi się ten żołnierz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem pod wrażeniem wkładu pracy którą włożyłeś do tej pory w Rośka. Nie kupiłem jeszcze tego modelu i zastanawiam się czy dodatkowe dopancerzenie boków wanny jest odwzorowane w zestawie czy trzeba samodzielnie je dorabiać? Jest to standardowe wyposażenie wszystkich Rosomaków, czy tylko użyte w Afganistanie? Mam jeszcze prośbę.Jeśli dysponujesz zdjęciem pokazującym ten fragment gdzie wchodzi lina wyciągarki z przodu czy mógłbyś je wkleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam robią jakąś "Patrię" , a o zrobieniu naszych polskich rodzimych Starów 660 i 266 w 1/35 to jakoś nikt nie pomyśli . Panie Flacha, jak ma pan jakieś układy w IBG to proszę monitować , NARÓD się domaga się Starów .Pozdrawiam M1A1(HA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie to zielony to pierwszy wtrysk próbny, szary drugi, a piaskowy to docelowy.
A w jakim celu je mieszasz? Trochę się w tych fotach gubię i mały opis by się przydał. Jednak sam walor artystyczny na bardzo wysokim poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie to zielony to pierwszy wtrysk próbny, szary drugi, a piaskowy to docelowy.
A w jakim celu je mieszasz? Trochę się w tych fotach gubię i mały opis by się przydał. Jednak sam walor artystyczny na bardzo wysokim poziomie.

 

To akurat bardzo proste. Bo takie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, że nikt nie pomyśli, bo to by znaczyło, że taki producent ma nierówno pod kopułą

Sorki Flachenty że piszę w Twoim poście( mam nadzieję że mi wybaczysz) ale muszę się ustosunkować, jak widać Takom i Trumpeter mają nierówno pod kopułą bo pierwszy w zapowiedziach podał absolutnie niszową armato-haubicę G6 z RPA ( patrz Armorama) a drugi równie niszowy bo też z RPA wóz opancerzony "Rooikat" (także Armorama) zamiast 26 wersji wczesnej -mid-lekkopóźnej wersji Pantery z 25 zamiast 24 łebkami śrub w kole napędowym . A tak swoją drogą ta "Patria" jest super te kalki na podwoziu robisz sam czy zlecasz Pozdrawiam i miłego dnia M1A1(HA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. pigment nakładany pędzlem i paluchem

4. przetarcie wilgotnym palcem ;)

Paluch jest super!

Pokazuj dalej, co tam majstrujesz swoimi...

Gorąco kibicuję i zazdroszczę materiałów i samozaparcia!

Pozdrawiam.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, że nikt nie pomyśli, bo to by znaczyło, że taki producent ma nierówno pod kopułą

Sorki Flachenty że piszę w Twoim poście( mam nadzieję że mi wybaczysz) ale muszę się ustosunkować, jak widać Takom i Trumpeter mają nierówno pod kopułą bo pierwszy w zapowiedziach podał absolutnie niszową armato-haubicę G6 z RPA ( patrz Armorama) a drugi równie niszowy bo też z RPA wóz opancerzony "Rooikat" (także Armorama) zamiast 26 wersji wczesnej -mid-lekkopóźnej wersji Pantery z 25 zamiast 24 łebkami śrub w kole napędowym . A tak swoją drogą ta "Patria" jest super te kalki na podwoziu robisz sam czy zlecasz Pozdrawiam i miłego dnia M1A1(HA)

 

G6 i Rooikat są piękne, jedyne w swoim rodzaju i łatwo rozpoznawalne, podczas gdy za Bugiem i Odrą nikt nie odróżni naszych cieżarówek od np. enerdowskich, czy chińskiej masówki. A to tam jest prawdziwy rynek modelarski, a nie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.