Skocz do zawartości

Polaris 850 ATV MARSOC Live Resin 1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem na to równie długo, jak na GROM od Tomcata. Wreszcie jest, więc nie mogłem sobie odmówić. Oprócz quada będzie również kierowca, wyposażenie, broń "pokładowa" z Live Resin.

38166578215_14d0370a76_c.jpg

Kilka zdjęć inspiracyjnych i niewykluczone, ze na małej podstawce stanie również motocykl i 2-3 członków MARSOC.

38166578505_a0c3c2fd81_c.jpg

 

38166580155_e2cc185242_b.jpg

 

38166579045_10a6af083f_c.jpg

 

38166580535_c672920a0a_z.jpg

 

38166579995_dc163e746b_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronco od 100 lat wypuszcza brytola, ale chyba jeszcze ze 100 potrwa, zanim dopną swego.

 

 

W którymś z czeskich "Modelarzy' czytałem, widziałem reklamę. To chyba w tym samym czasie, gdy academy wydała rq 7b w 1/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie będziesz robił go w konkursie, to może wyjdzie naprawdę dobry model Uzbrojenie mu dokupisz? No i może jakieś dobre zdjęcia zawartości byś porobił

Jakzesz mi tej „ojcowskiej” uszczypliwości brakowało.

Jest szansa, że uda mi się nie spieprzyć pięćdziesiątego szóstego modelu z rzędu, choć...Kubisz daj mi szansę- nie znalazłem nigdzie instrukcji składania.

Dodatkowe uzbrojenie- proca...

A na poważnie- mam M249 ze swingarmem i mocowaniem, więc pewnie znajdzie się miejsce. MK47 tez mam, ale tu już chyba lokalizacja zajęta przez manele z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem, że coś spieprzyłeś? Po prostu - nie ma ciśnienia, nie ma terminu, można się bardziej przyłożyć, nie odpuszczać, dopracować szczegóły. Zrobić coś wyjątkowego, a nie przyzwoicie i poprawnie przeciętnego

 

Instrukcji Live Resin nie dołącza do nowszych zestawów, a publikuje na swojej stronie, do pobrania i wydrukowania.

 

Dawaj te zdjęcia zawartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już nie zrobię- na wschodzie Polski szybciej się ciemno robi

Piotrek - jest takie przedwojenne przysłowie: "Na wschód od Konina Azja się zaczyna"...

 

A tak serio - rewelacyjny zakup. Jestem bardzo ciekaw efektu końcowego. Ile zabuliłeś za cały set..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze powiedz gdzie kupiłeś. Mnie tylko ich sklep wyskakuje a swołoczy nie ufam, że dostarczą.

Jeszcze chyba nikt się na ten sklep producenta nie naciął, więc nie ma co wszystkich do jednego wora wrzucać.

o to to to to! Właśnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.