Skocz do zawartości

Sowiecka motorówka NKL27 AMG 1/35


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł współmodelarze .

 

Zabrałem się za kolejnego cudaka .Jest to jaki wschodni producent -AMG ( jak nadworny tuner Mercedesów, ale to jednak nie ta sama firma) który utrzymuje , że jest to limitowana seria tylko tysiąca sztuk

 

ŁÓTkę można zrobić z otwartą komorą silnikową . Silnik jest trochę za duży i trzeba go przerobić . Za nad to nie będę w niego wnikał , wszak widać go tylko będzie od góry . A jak się nie da silnika skrócić , to zamknę klapy od komory i nie będzie go wcale . Tymczasem ryję igłą jakieś ryski , węzy i guzy ( jaja miał jak dwa arbuzy ) coby wyglądało i udawało , że na ławce i podłodze jest drewno .

 

 

Kilka łobrazków :

 

zzzkoga030_zps54f3a220.jpg

 

zzzkoga045_zpsdaa03e97.jpg

 

hase071_zps2ea47049.jpg

 

zzzkoga019_zps4dc03063.jpg

 

zzzkoga027_zps69b2aba1.jpg

 

hase052_zpscf62beea.jpg

 

zzzkoga039_zpsad1c7ecb.jpg

 

zzzkoga042_zps559d35f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zgodziłbym się z Tobą , gdyby to był jaki zachodni producent .... W przypadku tych ruskich "małonakładowych " ustrojstw , niestety wbrew pozorom nie jest to taka prędka łótka

 

P.S.

 

Musiałem trochę zdramatyzować by wzrósł mi prestiRZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze male zaglebienia na zewnatrz burt wiec czeka Cie kit po calosci.

Szkoda ze nie robisz w 72;choroszy ma caaala palete podobnych wynalazkow w rezinie.

Btw.Nie robi nikt figurek pletwonurkow w tej skali?Fajnie by sie komponowaly do tych Twoich produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to nie jest problemem , za to nie chce mi się przerabiać tego silnika i nie wiem czy nie zamknę tych klap i będzie po kłopocie .

 

Nury mi zostały z Italerowskiej Świni , ale czeba umić malować ludziki . Po za tym oni mogli by nie pasować do tej radzieckiej dłubanki

 

Tymczasem zacząłem kolejne eksperymenty z kolorowaniem

 

zzzkoga089_zpsbfec6fed.jpg

 

zzzkoga090_zps590c0b5b.jpg

 

zzzkoga091_zps6a16c77b.jpg

 

zzzkoga092_zps9e302574.jpg

 

zzzkoga094_zpsf15e438e.jpg

 

zzzkoga107_zpsdc9e5a38.jpg

 

zzzkoga127_zps11e81e45.jpg

 

zzzkoga129_zpsd0400d20.jpg

 

zzzkoga130_zps5c246164.jpg

 

zzzkoga136_zpsf44f0db6.jpg

 

zzzkoga145_zps8d67b344.jpg

 

zzzkoga142_zpsfc975e1b.jpg

 

Teraz będę coś tam dopieszczał jeszcze , potem muszę zamaskować dół i wkleić tą skrzynkę do pokładu i pomalować jej burty . Potem zabiorę się za komorę silnikową , albo się nie zabiorę .... albo żadnej rzeczy która jego jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mucha - Cieszy , że się ławki podobają .

Ja - Śrubsztoków miau będzie sztuk jeden .

Kubisz - odpisałem na PW

 

Jest zestaw ruskich maszerujących matrosów z MasterBoxa.Pozdrawiam

 

Coś bliżej , bo pacze w ofertę i nie dostrzegam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łutka prawie gotowa do kolorowania , trzeba jeszcze szpachlę wyszlifować . Pozostało jeszcze kilka detali . Budowałem po najmniejszej linii oporu , przerabiałem tylko naprawdę niezbędne rzeczy . Tak naprawdę wszystko trzeba by przebudować w tym modelu , ale nie o to chodzi . Chodziło mi o to , żeby szybko zbudować i dalej czynić nauki w kolorowaniu .

 

zzzkoga056_zpsb1aaf78e.jpg

 

zzzkoga058_zps63fc4259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miau , ale za to miau bardzo brudnom szybę .

 

Zabrałem się za masakrowanie łutki . Teraz poprawki , łosze , oleje i wszelkie siuwaksy . No i odbojnice jeszcze muszę "drzewem" pokryć Na razie mam tak .

 

parker035_zpsdb841a62.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest rura wydechowa ??

 

W ..... w rufie

 

Na razie Jedna burtę obleciałem olejami . Pierwszy raz użyłem jakiegoś pigmentu , Nie jest utrwalony i na dziobie i przy wydechu jeszcze go zdmuchnę trochę , Fajnie na żywca wygląda w sumie , ale na zdjęciach jest strasznie oczojebny . Będę nad tym pracował jeszcze , na razie to tylko eksperymenty.

 

zzzkoga086_zps7f6b5bcf.jpg

 

zzzkoga082_zpsdaddf96c.jpg

 

zzzkoga092_zps288b153b.jpg

 

zzzkoga091_zps74d39d71.jpg

 

zzzkoga093_zpsaca57a1e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.