Skocz do zawartości

Polska grupa modelarska w UK


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 648
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Super Moderator

No pięknie! Gratuluję nagrody. My natomiast pojawiliśmy się w pełnym zapowiedzianym składzie czyli ja, zbiegu oraz Zuchovski. Impreza była bardzo fajna ja mam gardło zdarte od gadania :-) Zdjęć niestety nie robiłem zbyt wielu... bo nie było czasu :-) Muszę przyznać, że takie spotkania są doskonałe - można się wiele nauczyć oraz pogadać na ciekawe tematy! Dzięki chłopaki!

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć Przemek

Zostałeś właśnie dopisany do mapy. Zerknij prosze - zdaje się, że w pobliżu masz kilka osób, z którymi mógłbyś nawiązać ewentualny kontakt ;-)

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Przemek. Widzę że mieszkasz niedaleko Crewe. Mają tam pokazy w lutym na które jeżdzą oba kluby do których chodzę. Jeden mniej oficjalny w Chester (spotkania w pubie, he, he), drugi w Warrington. Chester club ma spotkania w ostatni wtorek miesiąca, a Warrington w drugą środę. W Crewe maja club http://www.scmilitaire.co.uk/index.html. Opłata członkowaska to zazwyczaj £2 na miesiąc. A może byś był zainteresowany wpaść na któryś z powyższych? Jest wprawdzie kawałek drogi, ale raz w miesiącu można się przejechać. Chester to głównie pojazdy a Warrington lotnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Ja tylko napiszę, że jestem bardzo mile zaskoczony, że tyle osób zachciało się dopisać do tej inicjatywy :-) Kolejnym krokiem, który postaram się zorganizować będzie konferencja internetowa - video/audio. Postaram się przetestować kilka dostepnych rozwiązań.

 

pozdrawiam

Christian

 

P.S.

Istnieje oczywiście możliwość zorganizowania zamkniętego spotkania w dogodnym terminie oraz miejscu. Może coś ala weekend modelarski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulowac nagrody. Mi udalo sie dotrzec ale tylko na chwile bo mielismy nieprzewidziane problem z dzieciakiem. Nastepnym razem musze wybrac sie sam.

Weekend modelarski powiadasz. A jakby to mialo wygladac?? Moze porostu umowic sie tak zeby kazdy mial w pol drogi I przy piwku posiedziec I pogadac? Moze jakis Camping? Sa moze wsrod nas wedkarze modelarze I na weekend gdzies sie wybrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Okazje na pewno jeszcze będą. Nam za dwa miesiące ma się urodzić drugie dziecko, tak więc pewno trzeba będzie się ograniczyć z wyjazdami na jakiś czas. Z resztą zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratulacje Mr bazylms mi się niedawno drugie urodziło i jest ok mała rośnie zdrowo brat jej nie męczy tylko żona nazeka ze się modelami zajmuje a co do spotkania to pomysł ciekawy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Napisano (edytowane)

Witam w klubie tatusiowym :-) Ja też mam 2 chłopaków - młodszy 5 miesięcy a starszy 2 lata i 5 miesięcy. Coś mi się wydaje że nam napojów na opijanie potomków nie zabraknie podczas wystawy w Telford :-)

 

Wracając do tematu spotkania, plan mam taki aby najpierw zorganizować nam spotkanie wirtualne. Aby takowe doszło do skutku - bardzo proszę osoby zainteresowane o przysposobienie swoje komputery w kamerę internetową oraz koniecznie słuchawki z mikrofonem. Dla osób słabiej zorientowanych w temacie urządzeń elektronicznych polecam:

1. Kamera

2. Zestaw słuchawkowy z mikrofonem

 

Najprawdopodobniej użyjemy platformy Google Hangouts. W najbliższy weekend będę testował platformę i napiszę wszystkim osobną wiadomość PW kiedy i jak się wirtualnie spotkamy.

W między czasie uprzejmie proszę wszystkich zainteresowanych o uzyskanie konta google (wystarczy założyć email tutaj) oraz przystąpienie do usługi Google+ tutaj

Jeśli coś nie jest zrozumiałe proszę piszcie. Jeszcze jedna uwaga - rozumiem, że nie każdego może być stać na kamerę internetową czy słuchawki z mikrofonem - napiszę tak, możecie zawsze partycypować w wirtualnym spotkaniu pisząc tylko na klawiaturze, ale myślę, że warto by było zrobić takie spotkanie jak należy i najzwyczajniej w świecie poznać się w taki sposób jakbyśmy widzieli i słyszeli się na prawdziwym spotkaniu modelarskim :-)

 

pozdrawiam was wszystkich serdecznie

Christian

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie corka ma 2miesiace I 3 tygodnie a syn 3.5 roku I jest urwis

wiec mysle ze do Telford pociagiem trzeba bedzie jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez pelna chata-dwa chlopy, jeden 8, drugi 5 lat.

Cos tam tez juz chca kleic jak tata

Mniejszy to tylko klei, a starszy i malowac juz chce.

 

A jesli chodzi o Telford, to trzeba sie przed tym jakos zgadac-ja na pewno z cala rodzina bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Jak tak dalej pójdzie to na Telford będzie nas potężna grupa. Było by świetnie gdyby udało nam się spotkać pod koniec pierwszego dnia w jakimś lokalu i troszkę się poweselić :-) :-) :-) Ja się rozeznam jak by wyglądała rezerwacja w jakimś znośnym miejscu (od biedy, można by się zorganizować w jednym z pobliskich hoteli na wieczorne biesiadowanie). Jeszcze dam wam znać.

 

Kolejna sprawa - to chciałbym was poinformować o drobnych przetasowaniach technicznych tego wątku. Otóż zostaliśmy przeniesieni z działu plac zabaw do działu: Tematyka okołomodelarskia>Wydarzenia, Spotkania, Konkursy. Temat został także przyklejony (więc będzie go można łatwiej namierzyć).

No i największy ukłon ze strony administracji modelwork.pl to podwieszenie banera na stronie głównej będącego od dziś naszą wizytówką - w imieniu wszystkich - BARDZO DZIĘKUJEMY!

 

Acha i jeszcze na koniec zapytam, kto z was ma/zakupił kamerę/mikrofon ze słuchawkami - zaczynam kompletować listę chętnych do naszego pierwszego spotkania online! Informacje co z czym były w poście powyżej

 

pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.